Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a párom szakíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom szakítani akar, és nem tudom, hogy miért?

Figyelt kérdés
A párom ki akar dobni , de nem mondja meg , hogy miért , én pedig semmi jelét nem észlelem , és nem is észleltem . Minden rendben van/volt , nem is veszekedtünk , csak nem rég elveszítettem egy barátot és emiatt szomorú voltam , de nem hiszem , hogy emiatt neki is itt kéne hagynia , hanem inkább vigasztalnia. Plusz attól is nagyon félek , hogy ha szakít , akkor az osztálytársaim meg mindenki csesztetni fog emiatt (az osztálytársam eddig is piszkáltak , kb.mindennel , el sem merem képzelni mi lenne , ha sírva mennék suliba). Szerintetek mit tegyek ? 14L

2017. máj. 21. 10:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem erőltette...és az elején azt mondta , h el lesz egyedül ...de nem akartam ilyesmi miatt elveszíteni ... De most már mindegy...
2017. máj. 21. 12:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de a leírtakból nem lehetsz egy okos lány. Nem bántásból.
2017. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Tul fiatal vagy hozza. O most vegzi az egyetem elso evet vagy a gimit, mig te epp csak az elso evfolyam vagy masodik vegen jarhatsz. Teljesen mas kategoria, teljesen masok valoszinuleg az elvarasai.

Helyesek a vegzos fiuk, nekem is tetszettek anno, de 14 evesen eszembe se jutott volna jarni egyikkel sem! Hasznald ki az idot,tanulj es epits tartos barati kapcsolatokat, hidd el kesobb visszagondolva sokkal tobbet fog erni. Kitartast addig is!

2017. jún. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!