Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátok vagyunk, vagy épp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk, vagy épp alakul valami?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy mikor egy lányt megismertem, akkor volt barátja, nemsokára a fiú miatt szétmentek. Elég jóba lettünk.

Mind a kettőnk beszélt a saját párkapcsolati gondjairól. Idővel ezek eltűntek. Nekiálltunk neten szíveket, puszis arcokat küldözgetni egymásnak. Én 18, a lány 16 éves, így nem tudom, hogy számára mit jelent, nálam azért neten is, meg amúgy is szívet elküldeni elég nagy dolog. Azonban elnézve a társasáot, ma már mindenki mindenkinek küld.


Elhívom valahova sétálni, eljön szívesen, elhívom filmezni szintén, ha kell valamit segíteni neki, segítek. Ő is ugyanezeket megteszi felém. Hív, rám ír, segít...


Mikor eljön hozzánk mindig kirúzsozva, szépen jön, kicsit sem úgy mint az iskolába. Mondhatjuk hivalkodónak is a megjelenését (már amennyire ez annak számít).


Volt egy fiú aki tetszett neki, legyen A. Aztán A összejött egy lánnyal, nagyon rosszul esett neki. Majd neten is küld egy képet, beszélünk, akkor is mond valamit, majd megkérdezem, hogy ezt miért nekem mondja, az a válasza, hogy miért, mondja A-nak.


Örülnék ha tudnátok segíteni. Próbálok neki sokat bókolni. Azonban félek, hogy ha elutasító lesz, akkor megszakad minden kapcsolatunk. Ezért írom ide ki ezt a kérdést, egy külső szemlélőnek hátha egyértelműbb a dolog, hogy barátságról van-e szó, vagy éppen valami alakul.



2017. máj. 21. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alakul valami.

Csak ügyesen, szurkolok!

2017. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hatooo... 1.: Neked tetszik? 2.: Baratok vagytok? (mas emberek elott us sokat beszeltek?)

Ha egy suliba jartok, jezd meg hogy szokott-e figyelni! Ha igen valszeg alakul vmi. Ha neked tetszik lehet hogy csak bekepzeled. En pl egesz evben chateltem egy fiu otarsammal es egyaltalan nem tetszik (mar az elejen tisztaztam magamban), de attol meg jo vele neha beszelni, visoznt en tetszem neki (mondjuk eleg sok ideig tartott rajonni). Es msot nem tudok vele mit kezdeni es csak remenykedem benne h nem probalkozik de nem is akarom megbantani, foleg h tudom milyen szar erzes amikor tetszik neked vki de remenytelen hogy osszejojjetek. Hajra, es ha igazi barat, akkor probald ne elcs.szni a dolgokat!

2017. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen nekem is bejön, és igen, benne van, hogy beleképzelek dolgokat.
2017. máj. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!