Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki el tudná képzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná képzelni magát egy ilyen 'extrém' párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még hasonszőrű emberrel, ami meglep és elkeserít.

Szóval.. 'megcsalás'. Az én szótáramban nincs ilyen kifejezés. Ami engem illet, a szabad kapcsolatok híve vagyok, és már az elején tisztázom, hogy csinálja akivel szeretné, nem fogom kisajátítani, és nálam nem lenne tabu a másokkal folytatott viszonya sem. Szerintem hülyeség megszabni hogy akkor most csak mi létezzünk a párunknak, mert előfordul olyan hogy valaki több embert szeret, meg most mimárez, mintha a szerelmi rabszolgánk lenne. Különben is, az érzelmek áradatát nem csak hűséggel lehet bizonygatni.

A legtöbb kapcsolatban (már az elején) nagy szerepet kap a féltékenység, ami elég szar, mert akkor mi értelme az egésznek?

Mindig csak nevetek azokon az eseteken amikor a szakító ok a megcsalás volt. Komolyan érthetetlen, miért van ennyire túlreagálva, ha valakinek nem csak egy kapcsolata van.

17/L



2017. máj. 21. 18:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
En eleve nem szeretem a kapcsolatokat, de valahogy igy, hogy joforman csak dugni jartok ossze igy mi ertelme a "egyutt lenni"? Miert nem jobb ha az egesz csak egy baratsag extrakkal? Sokkal tobb ertelme lenne mert akkor nem kell a kapcsolattal foglalkozni egyaltalan
2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az a helyzet, h nagyon fiatal vagy még, meg a kommentelők nagy része is. Szinte biztos vagyok benne, h meg nem volt komoly kapcsolatod, es ilyen felfogassal nem is lesz, mert amit leirtal az nem kapcsolat, hanem pusztan futokalandnak tunik. Ezzel persze nincs baj, kellenek az ilyenek fiatalkorba, hogy tapasztalj es rajojj mit szeretsz. En mar 3 eve boldog parkapcsolatban elek, nekem se ment konnyen az elejen megtalalni azt az embert, de hidd el meg sosem veszekedtunk feltekenykedes miatt. Mert mindkettonknek vannak baratai, de a szerelem az csak 2 ember kozott van, mi kettonk kozott... kivanom, hogy majd ha felnősz, jöjjön meg az eszed, nőj ki a divatkapcsolatok ábrándjából és te is élj át egy ilyet! :) meg az osszes kommentelo aki meg nem tapasztalt! :)

2017. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%

Így terjed az AIDS ;)

De azért csak hajrá!

2017. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én is inkább poligám beállítottságú vagyok.


Kár, hogy ez párkapcsolat közben derült ki. Kérdező, szerinted hogyan kérdezzem meg a páromat a kapcsolat nyitásáról, ha ő inkább monogám típusnak tűnik?

2017. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#24: Erről inkább egy monogámot kérdezz meg!

Én is az vagyok és nyilván egy monogám ember számára egy ilyen kapcsolat elképzelhetetlen. Szerintem inkább szakíts vele, mert nem érdemli meg,hogy tovább hülyítsd. És azt sem, hogy titkolózásban éljen. Neki és neked is jobb lenne.

2017. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Rendben. A kérdező válaszára is kíváncsi vagyok mindenképp.
2017. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

Kislány térj észhez! Pls

Se nappal se éjjel nem kell máshoz járnod ha van párod majd rájössz

Ha pedig a féltékenység szerinted önzés akkor írd ide hol tartod a pénzed, az autókulcsod stb ezeket biztos félted mert többet érnek neked egy embernél..

Egyébként az nagyobb önzés ha hagyod a párod hogy mások kapcsolatát tönkretegye önmaga vágyait hajtva..

A poli vs monogámia vitához semmi köze ennek a témának mert

Monogámia 1 nő 1 ffi házassága valamelyikük haláláig

Poligámia több nő 1 ffi szinén házasság halálig

Amiről meg te írsz az meg kvaság mert csere berél mindenki mindenkivel

Sztem nem gondolod komolyan csak fantáziáltál, majd te is egyszer örülsz ha valaki csak neked örül

2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

„Poligámia több nő 1 ffi”

😂😂😂😂😂😂

Legalább egy google keresést eressz meg!

2017. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy elnézést kérek. A magyar források valóban poligámia szó alatt egy férfi többnejűségét értik. Az angol helyesebben fogalmaz. Ott polygyny ez a szó, polyandry pedig a többférjűség, és ezek a polygamy alatt helyezkednek el. Nem vágom mit kevernek, de a gamia nem nejűséget jelent, hanem b4szást, azt meg mindegyik nem tud mindegyikkel 😃
2017. máj. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, ez egy nem hiteles forrás volt... egy hitelesebb szerint a gamia házasságot jelent 😃
2017. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!