Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi fér bele egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fér bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Hogy a másik fér mit tehet míg ti nem vagytok mellette?

Persze ez egyén függő de érdekel hogy a legtöbben itt mit nem engednének meg a párjuknak és miért nem és mennyire vagytok féltékenyek.



2015. szept. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ha bízol benne, megengeded pl neki hogy menjen bulizni a barátaival. egyik barátnőm olyan szinten paranoiás hogy a pasiját sehova nem engedi...

én pl bízok a páromban és hát hadd menjen :D meg ő is enged engem oda ahova akarok menni. csak bízz benne

2015. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de bennem iszonyatosan nagy a féltékenység... mert ha csajokkal megy el egy házibuliba másik csajhoz az oké..
2015. szept. 1. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok még mindig és azt mondom, hogy tudom hogy persze félted. én is a barátomat, főleg mikor azt mondja hogy a facér barátját elviszi csajozni. de én bízok benne :) csak bízz benne és akkor minden oké. ha meg nem bízol benne az egy idő után úgyse fog működni...
2015. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz...Csak tudod ez távkapcsolat... és meg rengeteg probléma van még ami engem aggaszt rengeteg..az előző fiúi..volt aki még tavaly zaklatta őt buszmegbe..stb és nem akarom ezt mert nem tudok ott lenni csak 1 hónaponta 1x vagy 2x meg ő nálam 1x...
2015. szept. 2. 21:25
 5/6 A kérdező kommentje:
és bízok benne 100%-ig!! teljesen! mert adott okot hogy miért bízzak meg benne rengeteget! nem erről van szó csak nekem nem nagy az önbizalmam és ez az ami ebben hátráltat...
2015. szept. 2. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm neki is távkapcsolata van, csaj egri, pasi soproni. ők is kb havi 2x látják egymást, hát a csaj nem félti tlságosan a pasit meg visszafelé se. csaj még sose csalta meg, pasit nem tudom, hogy csalta e már meg. bár párkapcsolatokban nem vagyok otthon, mert ez így más tészta már.
2015. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!