Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm miért beszél más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávid.55. kérdése:

A barátnőm miért beszél más fiukal?

Figyelt kérdés
nagyon zavar hogy akik rá írnak azokkal beszélget ...én sem beszélgetek más lányokal ő miért csinálja?
2017. máj. 25. 08:52
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Azt csak ő tudhatja
2017. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Az teljesen normális, ha beszélget velük. Abból se lenne semmi baj, ha te beszélgetnél más lányokkal. Mi ezzel a baj? Ne kezdj el már most ennyire féltékenykedni, mert pont ezzel fogod elérni, hogy egyszer megunja és otthagy.
2017. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
dehát tudom hogy aki rá ír az nem barátkozni akar vele még is szóba áll velük
2017. máj. 25. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Féltékeny vagy, oké, de azért túlzásba viszed. Ha szeret úgy sem fog megcsalni sem elhagyni, az érződik hogy nem bízol benne. Ez probléma.
2017. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Az én barátom is dettó te-.-Miért ne beszélhetnénk más fiukkal?Ne legyél már ennyire féltékeny ha megakar csalni megfog ha nem akor nem másnem beszéld meg vele hogy hogy mint van mond meg neki h téged zavar mennyi ideje vagytok együtt mennyire biztok egymásban? Ha ez nem segit beszélj te is lányokkal én megmondtam a barátomnak a tutit nem tetszett neki aztán leis szoktatott rola avval hogy állandóan ez végedt vitáztunk
2017. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lol akor nem csak az én barátom féltékeny:) Az lenne a legjobb ha megbeszélnéd vele h miért csinálja stb mink igy oldottuk meg én azóta se beszélek más fiukkal csak osztálytársakkal:)Egyébként az én barátom is Dávid:D
2017. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Hozzászóló hölgyek!:

Nem azzal van baj,hogy más fiúkkal beszéltek. Hanem azzal,hogy rátok írnak nyilván nem barátkozási célból, de ti nem azt csináljátok, hogy elintézitek egy mondattal "Szia. Van barátom,nem szeretnék ismerkedni.", hanem még folytatjátok utána is a csevejt, pedig az ilyeneket azonnal le kell pattintani,ha kell,tiltani,mert ezekből a fiúkból nem lesznek barátok. Hiénák lesznek,akik adják a szépet és csak arra várnak,hogy lecsapjanak rátok,mikor szakítotok a barátotokkal.

2017. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

lehet, hogy nem barátkozási célból írnak neki, de hogyha szeret téged, akkor úgysem jut eszébe bármelyiküknek is esélyt adni, amíg együtt vagytok. egyébként meg, ezt most csakis elvi síkon mondom: eljöhet az ideje annak is, hogy ti szakítotok bármilyen okból kifolyólag, és akkor szerinted jobb, ha korábban minden kapcsolatot elvágott maga körül, csak mert te önző módon kisajátítottad magadnak? én barátkozás szempontjából is jobban szeretek általában fiúkkal beszélgetni, mint lányokkal, mert átlagban normálisabbnak tartom őket, inkább egy hullámhosszon vagyok velük, de ez nem jelenti azt, hogy bármit is akarok tőlük.

nekem is van valakim, mellette naponta ír sok srác, de eszem ágában sincs megcsalni egyikükkel sem, ha többet akarnak, leállítom őket, hogy bocs, foglalt vagyok, és kész, de egy szimpla beszélgetésben én nem látok semmi kivetnivalót.

2017. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utólsónak adom a véleményét igen nem az a baj hogy beszélget hanem hogy mit beszélget mert elhiszem hogy szeretitek ha idegenek írkálnak és dicsérnek meg fényeznek és azoké hogy élvezitek de még is a pasitoknak az ilyen szerintem rosszul esik ...na de a lényeg hogy mondtam neki a dolgot és ugyan ugy folytatja és csinálja tovább ez csak azért rossz mert forrofejű vagyok és gyorsan el durran az agyam hogy ez már megint ki és mit akar ...stb hogy szoktassam le rolla?
2017. máj. 25. 11:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8; Az csak a te illúziód,hogy az egy szimpla beszélgetés. Részedről igen, ő részükről kivárás, hogy talonban tartsanak arra az esetre,ha szakítanátok.
2017. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!