Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig beszél velem miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig beszél velem miért?

Figyelt kérdés

Tehát szakítottunk nem volt egy nagy szerelem, de hát azért én eléggé megkedveltem a lányt meg ő is engem.

Viszont nem működtek a dolgok köztünk, vagyis inkább eléggé elkapkodtuk a dolgokat...ezzel csesztük el.


Egyébként én küldtem el, de később megbántam azóta többször is kerestem kibékültünk (nem jöttünk össze)csak simán béke van. Beszélgetünk napi szinten, azóta voltam más lánnyal is de igazából rájött hogy ezt a lányt szeretem, és még mielött bármi is lehetett volna elküldött.


Én mondtam ennek a lánynak mármint az elsőnek ,hogy szerintem azért több is lehetne még köztünk a jövőben annak ellenére, hogy most nem volt aktuális a dolog. Ő erre konkrét választ nem igazán adott, először azt mondta hogy ő már lezárta ezt a témát. Utána keresett, és megbeszéltem vele egy találkát amiben benne is van (nem hiszem, hogy egyből össze jönnénk de nem tudom mivan).


Közben meg nekem sírja el a bánatait folyamatosan, mindent elmond nekem.Szóval nem értem mi is ez most.

Soha nem voltam lelki szemetes láda...szóval nem erről van szó, csak nem értem a dolgokat.


Egyébként én tényleg szeretem ezt a lányt, és többet látok az egészben de nem igazán tudom mit csináljak.


2016. dec. 20. 13:16
 1/2 Oxidbogár ***** válasza:

Ha nem tudod mit csinálj,akkor felesleges lenne újra megbolondítani őt.

Valószínűleg ugyan az történne mint előtte,ha elsőre nem ment,másodjára sem fog,és ezt minden rosszindulat nélkül mondom.

Ha már szerveztél egy találkozót,beszélgess vele el mindenről,és véletlen se a közös dolgotokról oké!!!

Ha elmond neked mindent,akkor hallgasd meg és segíts neki!

Láttunk már csodát,ha változtatsz magadon,akkor ez a kapcsolat még "menthető"..... ;)

2016. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm!
2016. dec. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!