Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor jön el az a pillanat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az a pillanat amikor egy két ember megfogja egymás kezét? ❤

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég sokat beszélünk és mindig mosolyog és már azt is elmondta hogy bejövök neki és nekem is bejön. Többször megyünk együtt haza valameddig. Mikor kéne megfogom a kezét? Vagy itt a lány is kezdeményezhet? 14/f

2017. máj. 26. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez álltalába szokott menni full bénába is :D

mikor latod hogy nem a zsebébe van a keze picit közelebb maszol hozzá hogy a kezetek össze érjen kb mikor már másodjára ütődik egymásnak (nem kell szét verni csak ahogy sétálsz mozog a kezed) inkább megfogjátok egymás kezét... :D

vagy van a szándékosság hogy oda mész és meg fogod :D

kezdeményezhet lány is

2017. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár te jóval fiatalabb vagy mint én, de a legközelebbi sétálásnál lazán fogd meg. Én a mostani barátnőm kezét megfogtam kb 1 óra után az első randin, tetszett nekem, aztán úgy voltam vele miért ne. 19f
2017. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!