Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy meglátt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy megláttatok valakit, egymás szemébe néztetek, ami szinte csak pár pillanat volt és azután nagyon sokáig csak rá tudtatok gondolni?

Figyelt kérdés

(igen sokan biztos idiótának tartanak majd)

Most van egy ilyen problémám, egy férfivel így megakadt a tekintetem én az üzletben dolgoztam ő meg elsétált mellette de pár pillanatra megállt egymásra néztünk mosolygott majd elment.

És ennek már 3 hete és azóta is csak rá tudok gondolni és szinte már ideges vagyok amiatt h nem tudom ki ő és hogy látom e még.


Mit tehetnék, hogyan induljak el a keresésére??

23/N


2015. máj. 26. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen voltam.

De nem tudom csak várni tudsz, de az sem biztos h abban a városban lakik, az sem biztos h visszamegy még oda valaha, de lehet h havonta a nagy bevásárlást csinál akkor elmegy arra.

2015. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

3-szor volt eddig.

Az első a barátom lett 5 hónapig. :)

A másodikat soha többé nem láttam.

A harmadik 2 hónapja a barátom. :))


L20

2015. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es. Mázlista vagy :)

Kezdem azt hinni hogy rám a 2. leírásod illik majd.

2015. máj. 26. 20:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Volt...


Bízz a szerencsében. :) Ennyit tudsz tenni.


21/F

2015. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen. Össz vissz 2 db emberrel volt ilyen.
2015. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hirtelen azt hittem, hogy én voltam. De nem csak elsétáltam az üzlet mellett, hanem be is mentem.
2015. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Volt. Többször is. :) Igaz, soha többé nem láttam utána egyiket se.
2015. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, de annyira zavarba jövök, ha a szemembe néznek a lányok, hogy jobb is, hogy nem találkoztunk utána soha többet.
2015. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem emlékszem, hogy lett volna.

23L

2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Interferencia ***** válasza:
Egyetlen hasonló esetre emlékszem, bár az pár pillanatnál kicsit tovább tartott, és az túlzás, hogy csak rá tudtam gondolni, de valamiért néhány héttel később többször eszembe jutott, még elég sokáig. Az stimmel, hogy szívesen találkoztam volna vele, de tudomásom szerint nem láttam többet.
2015. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!