Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerintem kéne új pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kéne új pár után néznem? 18/L

Figyelt kérdés
Sose enged el a párom sehova,nem beszélhetek senkivel,míg ő viszont azzal beszél,akivel akar(fiúknak is,lányokkal is,de főleg lányokkal.),míg én senkivel se beszélhetek, barátnőim nem lehetnek. Azt hiszi,az ideális szociális hálóm az lenne,ha csak vele beszélnék,mindenhová csak vele mennék. Szükségem lenne pár bizalmasra rajta kívül,de ez persze nem lehetséges. Ő (21/F) mindent kritizál rajtam amit csak tud,ha kedves vagyok vele,azt,ha épp rossz napom van és nem szólok hozzá,azt. Egy jó szava sincs hozzám. Alapjáraton egy rendes,udvarias,romantikus szerelmes,de egy apró "hiba" és már elmond mindennek. És olyankor kiállhatatlan. Sosem tudni,min húzza fel magát legközelebb. Szeretem,de azért az én kedvességemnek is van határa. És ő ezen már rég túl lendített. Már lassan három éve együtt vagyunk,vannak közös terveink,de bizonytalan vagyok. Hogy érdemes-e egy ilyenért feladni magam? Mert már nem nagyon hiszem. :( Szerintetek?

2017. máj. 27. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2017. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volt 3 év után ezt belátnod. Valószínű eddig is mondták de szerelmes voltál nagyon így nem láttad be. Helyedben szakítanék, ez nem kérdés. Kisajátít magának, önző, és ezen kívül betegesen féltékeny. Abban a korban vagy amikor nem szabad elvesztegetned az időd egy ilyen srácra. Ha szakítasz, akkor azt tanácsolom hogy ne hagyd magad az érzelmi zsarolásnak, be kell lásd ez nem normális kapcsolat így. Ez szenvedés számodra.
2017. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont így kezdődnek a bántalmazó kapcsolatok, menekülj.
2017. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy miért csak most jut eszedbe. Amit ilyenkor meg tenni kell, az egyszerű. Megmondod neki mi a bajod, és ha nem változik, akkor a következő beszélgetésben, már a szakítást tárgyaljátok meg. Ha egy szólás után nem változik meg, akkor nincs értelme több szólásnak. Ha ezek után, többször is engedsz neki, akkor pedig megérdemled, hogy ezt tegye veled. Légy erős, és ha nem változik az első után, szakíts, és ne engedj többet. Ilyen ember nem érdemel barátnőt, és szerintem nem is kell részleteznem...
2017. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De hát szeretem... :(
2017. máj. 27. 13:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Már amikor elolvastam, akkor tudtam, hogy ez lesz az első kommented. Ezért írtam csak annyit, hogy szerintem is.

Nem éri meg időt és energiát pazarolni rád, mert "te szereted". Gondolj bele, itt ülne egy tapasztalt, sokat látott, sok kapcsolatban résztvett ember, és leírná neked oldalakon keresztül a tanácsait, érvekkel alátámasztva, hogy miért bántalmazó ez a kapcsolat, te meg ennyit tudsz, hogy de szereted. Kész pazarlás.

2017. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ő viszont inkbb birtokolni akar, mint szeretni...


Szóval szerintem is ideje tovább lépned...

2017. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jobb lenne,valóban. De félek,hogy reagálna,hogy én kezdeményezném a szakítást. Szuicid hajlamai vannak. Meg elég agresszív,egyelőre csak szóban. Viszont nekem már nem éri meg ez a kapcsolat,így ahogy most van.
2017. máj. 27. 15:12
 9/18 anonim ***** válasza:

ha ránk hallgatsz hagyod

de úgy is te döntesz mi nem léphetünk helyetted

2017. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A mondott szuicid hajlam sokszor csak zsarolási alapállapot.


Ne dólk be neki. Lehez hogy esetleg meg fogja magát vágni, hogy mitassa mannyire fáj hogy te ELHAJÍÍTOHOTTTRAAD, de ennyi. Tűl fogja élni, és valaki mást próbál majd tönkretenni..

2017. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!