Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretjük egymást vagy ez már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást vagy ez már csak ragaszkodás?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom hogy szeretem és nem csak azért vagyok vele mert nincs más és csak ragaszkodom hozzá?

Elég zűrös kapcsolatunk van többször újrakezdtük de aztán szakítottunk és ez még így ment 2 évig. Most megint újrakezdtük de nem tudom mit érzek meg azt sem hogy ő, olyan mintha csak azért lennénk együtt mert nincs más. Meg mert az emlékeket nehéz elfelejteni de már semmi nem olyan jó mint az elején volt.


2017. máj. 30. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha már felteszed magadban a kérdést, hogy szereted-e, akkor egyértelműen nem szereted... ne húzd tovább, csak rosszabb lesz idővel.
2017. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tudom neki azt mondani hogy legyen vége végleg?
2017. máj. 30. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez már csak ragaszkodás. Ha nem szereted akkor jobb ha szakítasz vele, mert senkinek sem jó az ilyen kapcsolat.
2017. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Elég zűrös kapcsolatunk van többször újrakezdtük de aztán szakítottunk és ez még így ment 2 évig. "

Ez már nem normális. Ez inkább ragaszkodás.

Ha valakit szeretsz, NEM SZAKÍTASZ VELE! Van ebben egy bizonyos gyávaság, hogyy "Jajj mi lesz velem?".

Hát mi lenne? Ami szokott: kapcsolat gyászolása -> boldogan élni szingliként -> nyitottnak lenni az ismerkedésre -> ismerkedni, randizni mással -> esetleges párkapcsolat. Ha nem megy, akkor újból.

Igen, nehéz elfelejteni az emlékeket, de csak ebből nem lehet táplálkozni! Szakításkor az emlékek fájnak a legjobban, de az erős emberek azért mégis csak a szakítást választják, nem pedig azt, hogy besavanyodjanak a másik mellett.

2017. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kérdést írsz ki, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy csak ragaszkodsz :)

Ne haragudj, de nekem egy kicsit gyávának tűnsz- nem sértésből írom hanem mert nem tudom jobban megfogalmazni- vagy már csak kényelmesnek.

Ha úgy érzed, hogy más szimpatikusabb, hogy nincs szükséged a mostani párodra, hogy többször lennél inkább nélküle mint vele, hogy inkább idegesít a jelenléte mint boldoggá tesz akkor valószínű itt az ideje, hogy befejezzétek.

Ebben persze nem lehetsz biztos, amíg ki nem lépsz belőle. De ha nem akarod már igazán őt, akkor azt ő is érezni fogja, és előbb-utóbb valamelyikőtök talál magának mást, az pedig nem lesz szép.

2017. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!