Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi baja lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehet a barátomnak? 👇

Figyelt kérdés
Ma csak úgy elment mellőllem,és le se szart.. Aztán facebookon beszéltünk,de nagyon flemga volt és nem közeledett hozzám úgy mint barát a barátnőjéhez.Sokat kérdezgettem hogy mi a baja de nem figyelt,amikor meg kicsit komolyabb lettem mindig mennie kellett valahova....

2017. máj. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Megjott neki
2017. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen előzmény?

Esetleg fülébe juthatott az hogy megcsaltad(ha igaz ha nem)?

2017. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő: Hát nem hiszem hogy bárki is azt terjesztené rólam.. Lehet hogy kicsit de csak egy icipit féltékeny mert sok fiú haverom van és velük többet lógok mint lányokkal... De engem se zavar ha lányokkal van,mert bízok benne..
2017. máj. 30. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
szakíts vele aztán ha rád hajt akkor meggondolja
2017. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!