Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves vagyok fiu minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zollot kérdése:

17 éves vagyok fiu minden barátomnak van kapcsolata akik fontosak nekem magányosnak érzem magam semmi sem sikerül már le is mondtam a barátnő dolgrol hogyan kössem le magam ha nincsen semmi hobbim?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el valmami hobbit😊 Sportolj, olvass, kezdj el zenélni, vagy csak simán hallgass te zenét, esetleg menj el sétálni, ezek eléggé lenyugtatnak. A barátnőről pedig ne mondj le, csupán még nem találkoztál a tökéletes személlyel. Én is hasonló helyzetben vagyok, de várom, hogy jöjjön az igazi. Hajrá😉
2017. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
83%

Sportot nagyon tudom ajánlani.


Rengeteg erőt fektetek az edzésbe, biciklizésbe - minden másba ami sport, és szeretem. A barátnő dolog nekem is veszélyes.. Meg van az, akiért oda vagyok, csak sajnos nem kölcsönös. Én ezeket az erős érzelmeket edzés során vezetem le - ha boldog vagyok, ha szomorú. Ezen kívül van egy LG G4 telefonom, hozzá egy állvány. Ha olyan idő van és kedvem tartja, csak elmegyek fotózni - elég amatőr, de nagyon szeretem. Megnyugtat, elgondolkoztat. Bicikli túrát is bátran tudom ajánlani. Néha nagyon jó kihajtani a lelked a természetben.


Ezek mellett ha tudok, haverokkal lógok (nem kell semmi rosszra gondolni, én csak nevetni és beszélgetni járok el, nem inni, drogozni, stb). Ha sporthoz rossz idő van akkor gépen ügyködök - videóvágással, képszerkesztéssel foglalkozok hobby szinten meg néha játszok ismerősökkel.


Az olvasást, filmnézést, sorozatnézést még tudom ajánlani néha napján.


17F

2017. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Diákmunka.:) nekem annak idején lekötötte az összes szabad időmet ezért nem értem rá arra, hogy problemaim legyenek. Ami most rossz, mert most ráérek és vannak, de a munkával jól el lehet ütni az időt.


Azzal meg ne foglalkozz, hogy másoknak van e barátnője. Nekem sincsen, es nagyon jól érzem magam egyedül. Ne akarj mindig megfelelni a társadalmi elvárásoknak. Eld az életet, amíg lehet.:)


20/F

2017. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szerelem is olyan mint bármi más az életben meg lehet tanulni hogyan kezeld. És képzeld miközben ezt megtanulod, rájössz hogy ugyanolyan szar mint bármi más az életben.


Például anno én azt gondoltam hogy a felsőoktatás az a tudás fellegvára meg ott gondolkodni kell meg ilyenek, és mindig is lehetetlennek tartottam hogy bekerüljek. Mikor bent voltam fősulin idővel rájöttem hogy csak agyatlan magolásról szól az egész... Na szóval a szerelem is kellően szar de hát kifoghatsz valakit csak próbálkozz. Ennyi de ne emeld piedesztára a dolgot annyit nem ér.

2017. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!