Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van a gond? Mit kene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

4 honapja van baratom, eddig ugy ereztem rettenetesen szerelmes vagyok, mindig hianyzott ilyenek..

Most, hogy kicsit kevesebb idot toltunk egyutt nem erzem azt a hatalmas hianyt, sot kifejezetten jo tavol lenni tole.. De ettol fuggetlenul nagyon szeretem vele tolteni az idot, csak furan erzem magam.

Raadasul az mennyire normalis hogy miota vele vagyok szinte barmi miatt elsirom magam? Van, hogy is megbant es hopp egybol bogok.. Nemt tudom tenyleg furan erzem magam:/


17/L



2017. máj. 31. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, ugyan most nincs barátnőm, de amikor volt, néha jól esett ha egyedül lehettem, vagy másokkal. Ez nem azt jelentette, hogy nem éreztem jól magam vele. Kicsit érzékenyebb típus lehetsz, csak talán eddig nem tudtál róla, ha az bánt meg akit szeretsz az sokkal jobban fáj, mintha más bántana, ez is normális. rajtad sírásban jön ki nem baj az...
2017. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tobb mint egy eve van baratom, es az elejen sokszor ereztem azt hogy szeretem de megsincs meg az a nagy hiany vagy az a nagy szerelem, most pedig nagyon imadom, mindig hianyzik de szoszerint. Szoval legy turelmes es ha szereted kialakul ;)

Az pedig termeszetes hogy sirsz, tole rosszul esik minden kis aprosag

2017. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!