Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mikor hagytatok fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor hagytatok fel a "lelkitárs" keresésével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e a kérdést, de gondolom mindenki tini korában hagy fel a lelkitárs keresésével/hagyja abba a bele vetett hitet.

Mikortól kezdve nem hisztek benne, hogy létezik a nagy Ő? Ha hisztek, de nem keresitek, az mikortól van? És miért?


Nekem 16 éves korom óta egyre valószínűtlenebbnek tűnt egy csalódás miatt, majd egyre többet kaptam az élettől, ami megtanított reálisan gondolkodni (sajnos), és mára már teljesen eltűnt a lelkitársban való hit, viszont sajnos a vágy megmaradt. :D

18/F



2017. jún. 3. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha nem is kerestem, máshogy látom a világot mint egyesek és nem hiszek olyasmiben mint a lélek, persze számon bizonyíték lehet rá és egyszerű paraszti ésszel is alálehet támasztani a létezését de az ember az nem más, mint tömör információ és nem más...
2017. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a nutella a nagy ő <3 <3
2017. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nut Ella? Az Ella még oké mert szép név, de a Nut elég fura vezetéknév, de kivagyok én hogy ítélkezzek, mindenesetre sok sikert második!! Hívd el randizni Ellát hátha belemegy.
2017. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 :"D
2017. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hagytam fel vele és egy darabig még nem is szeretnék. :D

17L

2017. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
soha nem úgy állok hozzá, hogy lelkitársat keresek, csak majd úgy alakul:D
2017. jún. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor megtaláltam és összejöttem vele :D


22F

2017. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Amikor összejöttem vele,de nem működött. :D

Azóta is barátok vagyunk, és mind a ketten találtunk párt. :)

2017. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor az csak rózsaszín köd volt, nem a nagy ő :D
2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne (hogy létezik "lelkitárs"), és úgy érzem hogy meg is találtam :)

Csak nekem a "nagy Ő" nem azt jelenti, hogy az az ember tökéletes, és hogy soha nem lesznek nézeteltéréseink és nehézségeink ebben a kapcsolatban; hanem valaki, akit Isten nekem szánt, és akivel egy életen át tudjuk egymást őszintén szeretni (de ezért erőfeszítéseket kell tenni).

20/N

2017. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!