Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék hozzám illő lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék hozzám illő lányt találni? 16/F

Figyelt kérdés
Kérlek, ne csináljatok belőle viccet, mert egyébként is rosszak a hétköznapjaim, azon kívül ez az oldal erre való, hogy ehhez hasonló kérdéseket feltegyek. Tehát, nagyon szükségem van már egy társra, akit szerethetek is, és számíthatok is rá. A suliban a barátok csalódást okoztak-teljesen egyedül maradtam. Nem is akarnak a többiek annyira befogadni, mert én nem techno-t hallgatok, hanem komolyzenét, meg én nem vagyok egy "rosszfiú", ami ugye a legtöbb lánynak imponál. Külsőre egy teljesen átlagos srácnak tűnök, de valójában teljesen más elképzelésem van a világról, mint a legtöbbnek. Zongorázom is, viszont nem tudok kottát olvasni. Van olyan lány az én generációmban, akinek ezek a dolgok imponálnak? Már egy hónapja elég depressziós vagyok, mert egyedül érzem magam. Nem úgy kell engem elképzelni, mint egy búza gyerek. Teljesen átagos vagyok a külsőket illetően. Hol kereshetnék magamnak egy lányt? Hol?

2017. febr. 22. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt a... *-*

Nekem bejönne, igaz, én még szerintem fiatal vagyok hozzád (13/L)

2017. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bad G-Sus ***** válasza:
Csináld azt amitől boldog vagy, ha depressziós vagy nem fogsz kelleni a lányoknak. Ha egyedül is boldog vagy akkor azt látni fogják rajtad a lányok és az eléggé imponál majd nekik. Minél jobban keresed annál jobban rágörcsölsz és nem fog összejönni. Zongorázz minél többet(gondolom azért cisnálod mert szereted)..tanulj meg kottát olvasni, fejleszd magad. jaa és másnak nem kell megfelelned csak magadnak. na pá
2017. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nyugi, vannak értelmes lányok is és hidd el, ha egy kicsit nő az önbizalmad, esetleg nyitottabb leszel, akkor fogsz magadnak találni valakit. Nem kell mindenkinek olyan tömeggyártmánynak lenni, a fontos hogy legyen egyénisége, hobbid,és legyél magabiztos(az egészséges határokon belül). Sok sikert hozzá!;) 16/L
2017. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. febr. 22. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A leírtak alapján szimpatikus vagy, imádom, ha egy fiú zenél. (Én is zongorázok) De hidd el, a kisugárzás tényleg sokat számít. Viszont azt én sem tudom, hogy hol lehet ilyen lányt találni, én sem találtam még ilyen fiút (aki szingli lett volna:D).

16/L

2017. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, a lányok imádják, ha egy fiú játszik valamilyen hangszeren. :)

Tudom, hogy nekünk most könnyű írni, hogy várj, és majd jön a tökéletes lány, te meg nem így érzed.. de attól még így van. Legyél nyitott és magabiztos, ha valaki megtetszik, ne félj megszólítani, esetleg menj el bulizni (tudom, hogy ott techno van, de ki lehet bírni). Próbálj kibékülni a barátaiddal vagy újakat keresni (ezt is könnyebb mondanom, mint neked megvalósítanod, tisztában vagyok ezzel), kezdj el esetleg valami sportot. Saját érdeklődésednek megfelelő lányt leginkább a zenesuliban kellene keresned.

Viszont ne legyél depressziós, vagy legalább ne mutasd ki. Szoktam hallani, hogy a lányok szeretik az érzékeny fiúkat, de nekem volt már dolgom ilyen fiúval, és nem igazán működött. Semmiképp se sajnáltasd magad. Minden megoldódik. De fontos, hogy kapcsolat nélkül is boldog tudjál lenni.

2017. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mutatom ki a depressziósságomat, sőt, igyekszem mindíg megnevettetni az osztályt, ami sikerül is, viszont olyan, mintha a lányok nem mernének közelíteni. Szoktam velük néha szemezni, de nem...
2017. febr. 22. 20:15
 8/11 anonim válasza:

szia engem erdekelnel .. :)

en is lent voltam segithetek

16

2017. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lányok ennyi idősen tényleg nem mernek közelíteni, vagyis csak nagyon kevesen. Sajnos neked kell megtenned az első lépést.
2017. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a lányok nincsenek még abban a korban, hogy egy komoly kapcsolatba belemennjenek? Vagy csak én vagyok túl "romantikus fajta"?
2017. febr. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!