Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm miért nem engedi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem engedi, hogy nézzem a telefonját?

Figyelt kérdés

Ha pl. fekszik mellettem és csak úgy random nézi a fb-ot vagy beszél valakivel eltakarja és nem nézhetem meg, ha a kezembe veszem és kívülről nézem vagy csak fogom már egyből veszi vissza..nagyon allergiás rá.

Én azért ezeket engedem a "felügyeletem mellett" ha nagyon elkezd túrkálni az üzeneteim között akkor veszem el

legközelebb már belenézek,hogy mit titkol ennyire


2017. jún. 4. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha belenéznek az üzeneteimbe, mert az magánügy. Nem titok, de magányügy. Viszont az,hogy direkt takarja, valamit sejteni enged. Gondolom, tudod miről beszélek.
2017. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
valakivel lyukhaverok vagytok
2017. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az elsö válaszolonak igaza van, vagy pedig azt hiszi hogy nem bizol megbenne, persze ha nem lenne rá oka biztos nem vennèk ki a kezedböl ha csak megfogod a telefonját. :/
2017. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze magánügy, de ha nekem nincs takargatni valóm, akkor nem takarom el, nem fogok odamenni, hogy nézd meg az üzeneteimet, de ha kíváncsi rá akkor nézze meg.
2017. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az ő telefonja és nem a tiéd.

Amúgy meg ebből látszik, hogy mennyire nem bízol meg benne és nem vagy magabiztos. Félsz, hogy megcsal ;)

2017. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az első válaszolónak igaza van. Valamit titkol, oké, hogy magánügy, de azért nem takarná ilyen betegesen olyasvalamit, amihez nincs közöd. Lehet más srácokkal ismerkedik (nem csal meg, hanem ismerkedik) vagy kibeszél a barátnőivel, de az is lehet, hogy megcsal. Beszéld meg vele, hogy ez neked gyanus nagyon. Ha pedig ordibál veled és lehord mindennek, hogy nem bízol meg benne...stb. Akkor tuti van valami, csak bűntudatot akar benned kelteni, hátha megússza.
2017. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem javaslom, hogy kotorássz a telefonjában! Semmi közöd hozzá, az a magánszférája! Ha nem bízol benne, hagyd ott a fenébe!

De ha beleturkálsz a telefonjába, azzal törvényt is sértesz. Hallottál már a levéltitokról? A megsértése még családon belül is bűncselekmény!

2017. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!