Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez hogy őrökké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy őrökké problémázok és túlbonyolítóm a dolgolat az exemnél?

Figyelt kérdés
Na az van hogy a volt barátnőm azt mondta hogy hadjam egy időre s majd ő fog keresni kicsit nehezen de hagytam őt de néha van amikor ő jön hozzám s ölelget és simogat általában hétvégén szokott lenni mikor valahová megyünk és ő is ott van egész végig velem akar lenni.Mit tegyek ilyenkor?Pedig ő mondta hogy hadjam.Ilyenkor mit akar?S én az ilyenekre túl reagálóm magam s írok neki meg minden másnap és keresem de ő semmit nem csinál.Szeretem őt de nagyon ő eddig nem viszonozta az érzelmeimet.Vagy csak nem vettem észre?Feszt problémázók mert miután szakítottunk sok barátja lett hírtelen s féltékeny vagyok egy kicsit.18/F

2017. jún. 6. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg jártatok szeretett? Ki szakított s miért? Miután szakítottatok mit csináltál,hogy megkért hogy adj neki időt?
2017. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!