Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik most így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik most így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy lány, aki kihúzott az exem utáni depressziómból, emiatt a beszélgetések facebookon mindennapossá váltak köztünk. Ahogy telt az idő, volt, hogy felmentem vele és a barátnőivel bulizni, nagyon jól éreztük magunkat egymással. A zenei ízlése is nagyon hasonló az enyémmel, megvan a kölcsönos tisztelet és empátia köztünk. Én INTP személyiség vagyok, ő ENTP, szóval ebből kifolyólag tényleg egymásra leltünk ilyen téren. Mint tudjuk az emberek általában annyit vesznek észre és hallanak meg amennyit akarnak...na nála nem így van, ő tényleg nagyon figyelt rám, mindig. Mindent képsek voltunk megbeszélni, de volt 1 titka amit nekem sem akart elmondani, mire azt válaszoltam, hogy nekem is van 1. Egy hétvégén kíváncsiskodott, hogy mi az, ki akarta húzni belőlem, így mikor félre mentünk beszélni, lekaptam. Elérzékenyült, és kicsit pityergett is, mert van barátja. Elmondta, hogy neki is ez volt a "titka", mert úgy érzi a mi "kapcsolatunk - vagy bármi is volt ez - különleges. Miután ez megtörtént egész este sírt, majd elmondta a barátjának. A barátja megkérte, hogy ne beszéljen velem egy darabig. Rá néhány napra érdeklődtem mi van vele, ő pedig azt mondta "hiba volt, nincs titok stb; ndm akarja a pasiját elveszíteni". De szívemre kötötte, hogy nehogy azt higyjem hogy ő elfelejtett engem, vagy kimentem a fejéből. Egyszer az "élő naplómnak" hívtam, és azt mondta, hogy az ÉN szívem mélyén mindig ott lesz az élő naplóm -feltételezem, ezzel azt akarta kifejezni, hogy én leszek az ő szíve mélyén, de félf ezek után ezt leírni-. Majd mondta, hogy ha úgy alakul, akkor beszélünk majd. Két tűz közé szorult most úgy gondolom. Belegondolva, ha most otthagyja a pasiját miattam, akkor a mi kapcsolatunkba is ott lehetne a kétely, hogy egyszer velem is megcsinálja majd. Ötletek?

2017. jún. 8. 04:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki így viselkedik,az felejtős.
2017. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos... Ha már ezt mefcsináltad vele,és ő is szeret akkor gyerünk!!!

Ha téged szeret akkor a pasijával hamarosan ugy is szétmennek, szóval ha idáig eljutottál akkor szerintem ne hagyd sz.arban!

2017. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegyen a csaj, lehet hogy jofej, kedves, stb, de az ilyen fajta csajok menjenek a faxba.. Undorito amit csinal veletek..
2017. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!