Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehetne ezt tisztázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt tisztázni?

Figyelt kérdés

A barátom vállalt egy nyári munkát egy másik városban.

Rengeteget dolgozik, ritkán beszélünk.

Vagyis.. azt mondja hogy rengeteget dolgozik..

Ha látom hogy facebookon aktív, és írok neki, lelép.

Ha esetleg válaszol is, akkor nagyon röviden, tömören és lerázóan.

Sőt, még kifogásai is gyakran vannak.. (lemerült a telefonom, nem működött egész nap, nem volt térerő)

De ennek ellenére látom hogy fent van, és posztol, meg likeol.

Véget akartam ennek, mert borzasztóan fáj, ezért megkérdeztem, hogy szeret-e még, de erre is csak kitérő választ adott.

Igazából magától nem ír, és nem is keres.

Amikor meg megakarom ezt beszélni, témát vált vagy csak lecsesz érte.

Én tényleg szeretem őt, de nem hiszem hogy kölcsönös, és ez szinte már kínoz.

Szerintetek lehetne vele erről valahogy beszélni?



2017. jún. 10. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy tojik rád és nem törődik veled. Megkockáztatom, hogy nem is szeret. A többség valamiért gyáva hozzá, hogy ezt megmondja, inkább húzzák az ember agyát a végletekig.

Szerintem teljesen felesleges erőlködnöd, ezen nincs mit beszélgetni. Nem beszél veled, nem foglalkozik veled, nem érdekled. Írd meg neki, hogy belefáradtál, nem vagy hülye, látod, hogy mi a helyzet, és neked ez így nem jó, úgyhogy viszlát.

És keress egy olyan fiút, aki törődik is veled.

2017. jún. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Mondd meg neki, hogy nem kapod meg tole a kello figyelmet. Ha valaki 3 muszakban dolgozik es szeret meg akkor is veled tolti a szabadidejebol a legtobbet, illetve nem csesz le. Egy kapcsolat addig jo ameddig erot meritesz belole, nem pedig fajdalmat okoz.
2017. jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az ilyen embert.
2017. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy hiába dolgozik sokat, akkor is figyelnie, törődnie kell veled, hogyha szeret! Egyértelmű a kérdésedből, hogy nem érdekled és nem szeret. Aki szeret, az fáradtan is érdeklődik, törődik a másikkal!
2017. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bullshit az egesz. En egyszeruen lelepnek, meg sem akarnam ezt Vele beszelni barmennyire is fajna...(szerintem aki Velem nem korrekt, az ne varjon tolem korrektseget)

Arrol nem is beszelve, hogy az is lehet, hogy van valakije... Illetve masnak visszatud irni de pont neked nem? Hagyjuk mar....

2017. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rossz ezt beismerni, de teljesen igazatok van.

2017. jún. 10. 16:44
 7/7 Jamle29 válasza:
szerintem pedig nem esélytelen bármennyire is annak tűnik, ha igazán szereted és igazán együtt akarsz vele maradni akkor nehéz idők várnak rád mert figyelmesnek kell lenned vele ha személyesen találkoztok kezdj el vele újra ismerkedni sokáig még maradni fog ez fajta kapcsolat de hidd el ha nem adod fel soha és harcolsz ezért akkor észre fogja venni hogy te tényleg szereted és ő ezt értékelni fogja de nem fog gördülékenyen menni akár több hónapig is eltarthat.
2017. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!