Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkosértelem kérdése:

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint egy évig voltunk együtt. A kapcsolatunk vége sajnos tele volt veszekedéssel. Egy honapja idot kért tőlem, hogy összeszedje magát az iskolában, és hogy kicsit pihentessük ezt az egészet. Akkor azt állította, hogy ugyanannyira szeret mint régen, és hogy később reméli, hogy mindent újrakedhetünk. Abban egy hónapban sajnos többször is találkoztunk, sőt egyszer össze is kavaradtunk. Akkor is azt allitotta, hogy szeret es hogy hianyzok neki, es idore van szuksege. Tegnap lezártuk az egészet, azt mondta hogy nagyon fontos vagyok neki és szüksége van rám, de most nem kell neki kapcsolat. Mély barátsàgot szeretne velem, és reméli hogy később minden helyre jön. Külsős szemmel ti mit láttok ebben az egészben? Mert én már teljesen összekavarodtam.

2017. jún. 12. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

1.eset: Már nem szeret viszont gyáva szakítani mert nem akar megbántani, de nem látja hogy így bánt meg a legjobban.


2.eset: Van egy másik csaj akivel most elvan és te félre lettél rakva hogy ha az nem jön neki össze legyen hova vissza mennie.


Én a helyedben szakítanék vele


20/F

2017. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!