Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Pénteken nagyon csúnyán összevesztem a barátommal, akivel egy hete voltunk akkor együtt. Iszogattunk, és talán ezért, vagy csak a stressz hatására,hogy bemutatott a legjobb barátainak, meggondolatlan és undorító dolgokat vágtam hozzá. Ezek után nehezen békítettem ki,és kettesben töltöttünk pár órát,úgy tűnt,megbocsájtott. Ezután nem írt másfél napig,majd gondoltam, mivel én bántottam meg,megkeresem én. Újra megbeszéltük,megígértem hogy változtatok a hisztisségemen, majd normálisan folytattuk a beszélgetést. Azonban ma megint nem keresett. Talán félnem kellene? Vagy a megbocsájtás ellenére még mindig benne van a tüske?

2017. jún. 12. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos benne van.

De miért viselkedtél így egyébként? Ez nem egy normális dolog.

2017. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,sajnos gyakran elborul az agyam,és hülyeségeket vizionálok,amit nehéz leállítani.
2017. jún. 12. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is benne van,és benne is lesz még egy ideig. Lehet tenyleg valtoztatnod kene ezen,ha szereted ot. En is nagyon hisztis vagyok,bekepzelek dolgokat,neha feltekeny is tudok lenni,de semmi sem er annyit,hogy megbantsam a baratom,mert szeretem ot. Inkabb akkor lerendezem magamban,vagy ha nagyon az van,akkor nyugisan rakerdezek.

Szerintem jobb lenne,ha te is valahogy igy allnal hozza. Egyebkent tudom,hogy marha nehez,regen en sem voltam ilyen. Sok sikert neked :)

2017. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen igazat adok neked,és köszönöm:))
2017. jún. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!