Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem olyan règen megcsókolt egy bálon de nem olyan rég ismerem,vonzódom hozzá de tudom,hogy ez nem olyan nagy szerelem viszont ha elmenne hiányozna.De van egy srác akit màr fél éve szeretek és egyszerűen elkerülhetetlen a gyakori találkozàs hosszú távon,a sráccal 1 az 1000hez az esélye ,hogy összejönne..szeptemberben továbbtanulàs miatt vidèkről BPre költözöm.Nem akarom hülyíteni a fiút aki engem szeret viszont úgy igazából nem is vagyunk együtt.Mit kéne tennem?

2017. máj. 31. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! ilyen velem is volt,mielőtt egyetemre mentem,ÉN is reménykedtem,hogy lehet valami közöttünk,de mivel elment a lány is főiskolára,az ország MÁSIK végébe,egyre ritkábban láttam és jöttek mások akik pótolták,így túléltem:) tulfogja a srác is élni,szóval nem muszáj elmondani!:)
2017. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!