Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi legyen? (távkapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? (távkapcsolat, szűlők problémásak)

Figyelt kérdés

Na szóval megismertem egy lányt és sajnos messze van(kb. 200km.-re) kb. 3hete ismerkedtünk meg, már így-úgy szerelmeket vallottunk, nagyon összeillünk szerintem, és most jön a rossz rész, a szülei nem engedik sehová, és szinte szóba se jöhet, hogy találkozzunk, de ő is össze akar velem jönni, vasárnap balatonon lesz(nyaralnak, nem csak vasárnap lesz ott, de érted a lényeget), és megbeszéltük, hogy akkor találkozunk, de 3

Napja megtudtam, hogy azt is úgy szeretné, hogy este találkozzunk, oké, romantikus meg minden, de, hogy ha este se tud kiszökni(mert igen, még ott is bújkálni kell, ezért tudunk csak este) én meg potyára lemegyek? Mit csinálnátok a helyemben? Semmiképp nem akarom hagyni a francba, mert miatta abbahagytam 2 másik lánnyal a beszélgetést(akikre nyílván nem barátként néztem) ja és két napja semmi info róla, az volt az utolsó üzenete, hogy lebuktunk, elég zavaros volt.Egyébként már találkoztunk egyszer.



2017. jún. 13. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tizen évesen semmi értelme a táv kapcsolatnak. Ink várjatok ezzel míg nagyobbak lesztek .
2017. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold át, hogy neked ez a távkapcsolat hiányzik-e a sok idegeskedéssel és a lány hiányával.

Én biztos nem mennék bele, ha ennyire nem engedik el. Főleg nem úgy, ha a találkozóra ki kellene szöknie. Bármi történhet vele akár otthon a családban, vagy kint este az utcán és te leszel elővéve. Beszéld meg vele, hogy így nem működik.

Az pedig nem ok a "szakításra", hogy másik két lánnyal már nem beszélgetsz miatta. Lesz másik lány utána. Nem csak kettő, több is. Kicsit vedd lazábban.

2017. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szülei úgy sem engedik, ha velük is találkozol, vagy egy darabon elkísérnek titeket?

Tudom, nem hangzik olyan jól, de hátha így engedik.


Mikor először találkoztam a barátommal, hozzánk jött, találkozott a szüleimmel, akik csak így engedték meg a találkát.

Ő akkor 21, én pedig 15 voltam, de ennek is már több, mint 2 éve :D nálunk is kb 200 km a távolság, de azóta is havi rendszerességgel jön hozzánk, idén pedig jön velünk nyaralni. :)

2017. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szulokkel kene beszelni, ez egyaltalan nem normalis dolog h ki kell szoknie a lanynak h talalkozhassatok xddd szulok meg fogadjak el h van egy kamasz lanyuk akinek nyilvan lesznek kapcsolatai ennyi idosen.. sztem mindenkepp a szulokkel kene beszelni
2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!