Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi eselyunk van a jovore...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eselyunk van a jovore tekintve, vagy mit tegyek a lentiekben leirt ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 1 eve vagyunk egyutt baratommal, 18 evesek vagyunk es kb 250km valaszt el neha egymastol minket, az megkonyiti a dolgunk hogy egy suliba jarunk, es neha hetvegen is egyutt tudunk lenni, de probalunk a jovore nezve is gondolkodni es nagyon ugy tunik mindketten mas merre megyunk , viszont imadjuk egymast nagyon sok mindent megeltunk mar ebben az 1evben , igaz nem sok ideje vagyunk egyutt de probalunk a kozos jovon gondolkodni , bar nekem vannak ketelyeim hogy nem fog menni, a kulon letunk alatt talal maganak masik lanyt, megcsal vagy ilyesmi... ezen kattog az agyam folyamat hogy mivan ha nem fogja birni a tavolsagot es elhagy, egyebkent o mindig mondja hogy pozitivan all a dolgokhoz, es sosem csalt meg vagy ilyesmi , de egyszeruen bennem van hogy elhagy, nagyon felek ettol, de errol vele is beszeltem mar..szerintetek mit tegyek, mit kene csinalnom hogy ne legyenek ketelyeim hogy az o oldalarol a tavkapcsolatos cucc nem fog menni? /amugy igen ha valakinek feltunt, kicsit onbizalom hianyos is vagyok/

#szerelem #párkapcsolat #önbizalomhiány ##távkapcsolat ##kételyek
2017. máj. 2. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd... Egy kapcsolat a bizalmon alapszik. Neked kell tudnod hogy bízol-e a barátodban , hisz te ismered. Én így első körben azt mondanám hogy ne add fel olyan könnyen , de legalább nem vagy naiv. Lehet hogy tényleg nem fogja bírni egy idő után de az is lehet hogy ez veled következik be előbb. Én azt mondanám hogy emiatt ne szakíts vele , ha megtudjátok oldani hogy 1-2 hetente (vagy legalábbis rendszeresen ) találkozzatok (lehet az egy hónap is , ha nektek megy).

Ha idő közben úgy látod ,hogy nem nagyon működik akkor tudod hogy mit kell tenned (szakítani) , de felesleges előre izgulni.

2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom gyors valaszod ! :)
2017. máj. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!