Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátommal volt egy közös baráti társaságunk.Mi is ott ismerkedtünk meg. Tavaly(mikor még nem volzunk együtt) voltunk egy fesztiválon ezzel a társasággal és minden nagyon jó volt de azóta páran megutáltak(az indok vmi olyasmi h mekkora ri**nc vagyok h összejöttünk mert az exem is ebből a társaságból van...dr csak én cagyok utálva barátom nem) Emiatt már több konfliktudunk is volt ,sokszor úgy érzem nem képes v nem ais akar kiállni mellettem.Ez a helyzet most is.Megint szervezik h menjenek fesztiválozni(nélkülem nyilván mert az is menne aki utál engem).Baráton először aztmondta nem megy le ha én se mehetek,majd azt h csak akkor megy ha csak fuk mennek,ha a többirk vihetik a barátnőiket ő meg nem akkor nem megy,de most már ott tartunk h valószinüleg mindenképp megy.Ezeket persze nem mondta el csak mikor rákérdeztem.Ha nem kérdezem meg sztem úgy tudom meg mikor már ott van.

Összességében nagyon zavar h ilyen helyzetekben nem áll mellém és nem képes felvállani a barátai előtt h igenis ő engem szeret (mert állítása szerint szeret,meg mikor lett és v n vagyunk úgy is érzem).



2017. jún. 14. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*mikir kettesben vagyunk
2017. jún. 14. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány évesek vagytok?


Szerintem, mondd el neki, hogy ez rosszul esik neked, meg tök igazságtalan, s gyerekes ezért haragudniuk rád, mert szeretsz valakit. Amúgy meg ha ezért utálnak, mert szereted a párodat, akkor a párodat se csíphetik, mert ha csípnék, akkor megtisztelnék azzal, hogy elfogadják szíve választottját. És ha még is azt mondják a párodnak, hogy bírják meg minden, akkor ez a banda nem őszinte a pároddal. Szval sztem nyisd fel a szemét!

Mondd meg neki, hogy beszélje meg velük, hogy vagy elfogadnak téged, s a párodat együtt, vagy ti leléptetek. És mondd meg a párodnak, hogy csináljon valamit, mert te ezt nem bírod idegekkel, ha nem csinál semmit, sztem ne erőltesd a kapcsolatotokat.

2017. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj,h ezt nem egyszer próbáltam vele megbeszélni de nem értim meg szerinte "ez csak hiszti", megugy ki vagyok én h megomndjam mit csinálhat.

20 évesek vagyunk

2017. jún. 14. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
ez szívás
2017. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!