Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit jelent ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha egy fiú azt irja a barátjának hogy az egyetemen aranyéletük lesz? Gondot okoz e a kapcsolatunkra nézve vagy csak tul aggodom?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy arra gondolt, hogy szét csajozzák magukat. Új társaság, (nem tudom, hogy másik városba megy-e), új barátok, kicsit több szabadság stb...


Te ismered a barátodat, neked kell tudni, hogy ha meglát egy szép lányt beindul-e, vagy be lehet engedni 20 csaj közé is minden gond nélkül.


Ami rizikós kicsit az a gólyatábor, mert ott nagyon nyitott mindenki (én ott jöttem össze a barátnőmmel). Nekem is volt egy ilyen tapasztalatom, hogy rám akaszkodott egy csajszi, akinek barátja volt, olyan alapon, hogy "érezzük jól magunkat", úgy sem tudja meg senki.


De természetesen nemet tudtam mondani, aki valóban szereti a párját, annak nem lesz gond ez.


Ha szeret téged, az egyetemen sem fog félrelépni, ha meg nem szeret, akkor meg előbb-utóbb akkor is gáz lenne, ha nem menne egyetemre.


Bízz a pasidban!


19F

2017. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok buli gondolom én.
2017. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
buli,pia, free p#-ncik
2017. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!