Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura és olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura és olyan érzés, mintha a párom anyukája féltékeny lenne a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, h hogyan írjam le úgy, h ne tűnjön a kérdésem irigynek, de megpróbálom. Szóval: Néha úgy érzem, mintha a párom anyukája sokszor féltékeny lenne arra, ha mi elmegyünk ide-oda ahol ő még nem volt és megjegyzéseket tesz a barátomnak, h "Engem mikor viszel el ide és ide?". Szóval kvázi meginvitáltatja magát, h ő is legyen oda elvéve. Nem tudom, lehet én vagyok a begyöpösödött és az irigy, h ilyet nem értek, de nálunk ilyen nem volt sosem divat és fura is. Természetesen édesanyámat én is meghívom ide-oda, de olyan még sosem volt, h ha ő valami helyre kíváncsi volt, akkor megkérdezi, h "Meghívnál ide?", hanem ő hívott meg engem, ha szerette volna, h vele tartsak. De számomra ez fura, h az anyuka kérdezgeti, h "Engem mikor viszel el?". Vagy amikor a párom rendelt nekem a telefonomra tokot(amit én kifizettem neki, mert drága volt és nem akartam azért költségbe verni, mert nekem szükségem van valamire), akkor rögtön, h neki is rendeljen, neki is kell. Persze a párom fizesse... :) Eddig ezt a páromnak nem mondtam, h mit gondolok, mert lehet csak én gondolom túl és ebben tényleg nincs semmi. Szerintetek?
2017. máj. 3. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, mondjuk nem voltam még sosem anyuka, anyós meg pláne(hapsi vagyok) de a párom kamasz fia, ha mer csajozni, a párom a plafonon van.

És mintha ösztönből jönne neki, mindig próbálom takarékra tenni, meg megmagyarázni neki, hogy ne már.

De ha lesz párja a gyerekének, az biztos, megkeseríti a lány életét.

De ez csak 1 eset, nem minden anyuka egyforma.

2017. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Természetes" anyai féltékenység...

Ha úgy érzi jó helyen van a fia abbahagyja!


Végül is ő nevelte fel neked!

Persze ha túlzásokba esik akkor kicsit necces:)

2017. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére azért az életemet nem akarja megkeseríteni, de számomra nekem ez fura, mert még anyósa jelölttel sosem volt ilyen a viszonyom. A hétvégén még elkezdte az anyuka, h úgy elmenne a nyáron Balatonra a nyáron kirándulni stb. Tudja, h nekünk is tervben van, mert tavaly is voltunk Badacsonyban és meséltük, h milyen jó volt. Imádkoztam, h a párom nem hogy befogja köpni, h jöjjön velünk... Szerencsére nem tette, de a hangsúly szinte olyan volt, h hívjuk el magunkkal...
2017. máj. 3. 10:02
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Persze, nekem semmi bajom az anyukájával, kijövünk egymással és nem bosszant, ha elmennek ide-oda, ezt ne így értsétek. Csupán, h mindenhol ott akar lenni, mintha úgy érezné, h ő megvan rövidítve valamivel, amiért velem elmegy a fia ide-oda és őt utána nem hívják el... :)
2017. máj. 3. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog ez, de hát nem is ritka.... féltékeny, gondolom, egyedül él.
2017. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiába mondják, hogy a jó anyós porhanyós.

Vetélytársnak tekint, féltékeny, azt hiszi elveszed a fiát tőle. Ha még nem laktok együtt, olyan messzire költözzetek majd, hogy ne lehessen mindennapos vendég nálatok.

2017. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en elettarsam anyja is ilyen. Nem hivom meg magunkhoz,neh ideszokjon. Egyedulo nyitott gondolkodasu ( fuvel faval) r. Banc. Allandoan a fist hivogatja naponta!!! mindenert ,elmeseli a napjat,meg unnepekkor elhivja tolem. Utalom az anyjat,mindig keresztbetesz nekink.

Allandoan kesereg,h unatkozik meg mennyire egyedul van. A fiat a pasijakent kezeli. Nagyon betegagyu a no. Alkoholista is,mindig belemkotott,amikor meg odamentem en is. Persze,h azert is en voltam a szemet. Tobbet nem megyek oda.


Valasz: az anyja viselkedese nem normalis. Allitsatok le idoben.

N

2017. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Az anyukája nem él egyedül, a párom apukája is még él, csak neki egészségügyi gondjai vannak, ami miatt hosszabb ideig nem tud talpon állni illetve járkálni és ezért nem is megy vele ide-oda. Barátnője sincs szerintem, mert soha nem hallottam tőle olyat, h pl. "Katival voltam itt és itt kávén" vagy hasonló barátnős kiruccanásról.


A hétvégén elkezdte ecsetelni, h idén elmenne Balatonra. Természetesen tud róla, h mi is oda készülünk, de ő is elkezdett róla áradozni, h milyen szívesen elmenne, mert tavaly a konyhafelújítás miatt nem tudtak eljutni. Én nem szóltam rá semmit csak imádkoztam, h a barátom nem hogy felajánlja neki, h tartson velünk EGYEDÜL és lógjon a nyakunkon... De nem tette hála Istennek.

2017. máj. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!