Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve járunk, de régebben flörtölt valami csajjal, szóvá is tettem hogy ez engem zavar, azt mondta befejezi. Beszélt még a lánnyal de az nem zavart, viszont a napokban láttam hogy jött egy SMS-e a lánytól, kövezzetek meg, de beleolvastam, ismét flörtöltek. Második alkalom ez, úgyhogy megkértem, hogy tiltsa le a lányt és hagyja békén mert engem ez zavar, ennek ellenére még a barátom volt felháborodva. Hagyjam inkább hogy legyen boldog azzal a kis libával, vagy folytassuk így, hogy eljátszotta a bizalmam?

2017. jún. 14. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Semmiképpen se engedd meg ezt neki.

Ha többször is rászóltál, ám mégse hagyta abba, akkor valószínűleg a kis ribivel szeretne lenni.

Hagy ott, nem érdemel meg téged.

2017. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10%
Add nekem a palidat velem biztosan nem törödne a "libájával" :) 18/N
2017. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Elöször keresd meg a ribit jól tépd meg aztán szakits azzal a tuskóval😃😊
2017. jún. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt konkrétan mit értesz flörtölés alatt?
2017. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol bizalmatlanság van, ott nincs miről beszélni. Szakítás.
2017. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, flörtölés alatt én olyan mondatokat értek, amiket szerintem nem illene más lányoknak mondania, miközben velem van. pl úgy tesz, mintha vele járna, s azt mondja hogy a haverjával "megcsalja a lány". Elég sértő volt ezt olvasni, hogy a barátomat "megcsalja" valaki, de azóta letiltotta a lányt, és én úgy látom, hogy próbálja rendbe hozni a dolgokat.
2017. jún. 15. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te is tudod a választ.. oké azt mondom hogy talán egy esélyt mindenki megérdemel mert lehet változik de az hogy másodszorra is megteszi...nem sok reményt látok.
2017. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!