Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátommal vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve együtt vagyunk. Az elején ott volt a rózsaszín felhő, de mára ez már eltűnt. Szeretem és aggódom érte, de olyan mintha már nem lennék szerelmes. Ő is teljesen másképp viselkedik. Mintha már meguntuk volna egymást. De én nem tudom, hogy ezt még helyre lehet hozni vagy nem? Már van más fiú aki ismerkedne velem, de nem tudom, h mit tegyek.

A barátom keveset törődik velem, sokszor ha velem van mintha nem is lenne itt, volt, hogy fontosabb volt egy ismerőse mint én. De néha meg van, h ajándékot ad a semmiért. Én nem értem. Miért viselkedik ilyen furcsán? Van még remény?


2015. okt. 20. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Szerintem beszéljétek meg ezt, egymás között

Miért akarsz annyira reményt, ha nem szeretitek egymást?

Ettőll persze még lehettek közeli barátok, csak mind a ketten szabadok lesztek, nem áll fenn a megcsalás veszélye.

2015. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi ebben az állapotban eltöltöttünk még fél évet együtt és életem egyik eddigi legnagyobb hibája volt. Úgy gondolom, hogy ha már unalmas egy kapcsolat és nincs is sok remény a változásra, illetve az érzelmek is kezdenek kihunyni, akkor nem kell erőltetni.

Persze, hogy ragaszkodsz hozzá, hiszen 1 évig együtt voltatok, de nem jó, ha egy kapcsolatban már csak a megszokás tartja össze a feleket. Én is azt hittem, hogy szeretem és nagyon fájt a szakítás (1,5 év után), de rájöttem, hogy már a szeretet sem volt olyan, mint az első fél-1 évben.

Te döntésed, de én a tapsztalatom miatt azt mondom, hogy ha nem látsz reményt, hogy újra jó legyen, akkor szakítsatok. Fiatal vagy gondolom, lesz még lehetőseged.

18/L

2015. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!