Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3napja hogy szakítottunk a barátnőmmel, rá 1nappal már összejött egy illetővel (aki ismerősöm)

Sajnos a mi kapcsolatunk olyan volt (2éve lenne egy hónap elteltével) hogy titokban, mivel a szülőknek volt pár rossz múltjuk egymással...

Lényeg az hogy de haveroknak se ismerősöknek nem mondhatom el pedig a padlón vagyok ,teljes mértékben szerettem/szeretem de megcsalt ,a legrosszabb hogy nem ez volt az első de túlzottan szerettem és megbocsátottam neki akkor de ez volt az utolsó csepp ...

Ő boldogan él én meg életkedv nélkül vagyok ,letörve ,hátbaszúrva...

Mit tegyek hogy hamarabb múljon az érzés? Csak az időre számíthatok ?

Ui: Nem voltam "papucs" csak tényleg nagyon szerettem...

21/F



#szakítás #életkedv #szerelem megoldás #segítség hangulat
2017. jún. 16. 10:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést
2017. jún. 16. 10:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenért kár szomorkodni. Felejtsd el.
2017. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni a gondolataidat mással, olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni hobbi, film, könyv, buli bármi. Tudom, hogy nehéz, de örülj, hogy vége van ennek a kapcsolatnak, ne hiányozzon, ha ilyet meg tett veled. Jön majd sokkal jobb hidd el aki nem bánik igy veled.
2017. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat :/

Elkezdtem sportolni azaz futni,felüléseket csinálni, igaz ma de arra az időre elfelejtettem minden rosszat és jól is esett.

2017. jún. 16. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az idő fog segíteni. Ha eltereled a gondolataidat az jó, de csak az idő múlásával fogsz tudni igazából tovább lépni és jön minden helyre.
2017. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy téged megcsalt és most egy másik fiúval van, akit talán megint meg fog csalni. Ne bánkódj miatta. Lesz más, aki megérdemel téged és szeretni fog.
2017. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az élet szép dolgai :D ...
2017. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!

Annyiban nehéz hogy látom őket és nem szólhatok semmit mivel senki nem tudta ezt...

Tegnap pont a barátja jött hozzám haverkodni ,nagyon rossz érzés volt de nem tudhatja meg hogy az ő barátnője az az én exem....:(

2017. jún. 25. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudhat róla a barátja?
2017. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szüleim hallani sem akartak arról hogy együtt legyünk ahogy az ő szülei se, Ezért titokban tartottuk :/ és nem akarom hogy kiderüljön főleg hogy már úgy is mind1 és csak a vita lenne belőle
2017. júl. 4. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!