Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, hogy egy szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy szakítás után (amit csak az egyik fél akart) rájön a szakító fél hogy mégis folytatni szeretné?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a dolog..2 évig voltunk együtt

Boldogok voltunk szinte mindig. Néha veszekedtünk..de sosem volt komoly. Imádtuk egymást, rengeteg időt töltöttünk együtt. Lehet hogy ez klisésen hangzik de nem egy tiniszerelemként tekintettünk erre a dologra. Legalábbis azt hittem hogy ő is komolyan gondolja. Minden jó volt aztán az egyik pillanatrolól a másikra elromlott minden..nem mondott semmilyen okot de mint később kiderült egy másik lány van a dologban. Azt mondta hogy ő ezt most nem tudja folytatni. Most egyáltalán nem beszélünk.. Magyarázatot sem hajlandó adni. Nagyon nehezen viselem.. De most abban kérném a segítségetek hogy mondjátok meg őszintén: vegyem rá valahogyan magam arra hogy teljesen engedjem el vagy még érdemes reménykedni ??



2017. máj. 30. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

reménykedhetsz....ha kirakja az a csaj akkor majd vissza megy hozzád addig ameddig nem jön másik.

Felejtsd el az ilyen embert!!!!!!

2017. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én még szeretem. :(
2017. máj. 30. 18:53
 3/5 StayAwake...Forever ***** válasza:
Ülj bele neki, a papucs papírodat meg reggel a kezedbe nyomom aztán sóvárogj tovább..
2017. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ennek jó vége már sehogyan se lesz :) most ha szétmenne a másik lánnyal, és visszamenne hozzád, visszafogadnád? vissza ... pedig akkor sem kellene. ha egyszer eldobott, kétszer is és háromszor is elfog, bármit is mond. ez kellene neked?


engedd el, tudom ez a szerelem olyan dolog, hogy amikor benne van az ember el se tudja képzelni hogy később mást is szerethet ugyan így, mert kizárt dolog, aztán fordul párat a Föld és kiderül hogy még is :) csak kitartás, de ezt mindenképpen engedd el ...

2017. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan ez volt velem is, csak mi 1,5 évig voltunk együtt, valamint fordítva volt, ő a lány én a fiú és ugyan így szakított velem. Semmi ok, semmi magyarázat. Én azt javaslom, hogy engedd el, mert többet érdemelsz. Tudom, hogy nehéz mert még mindig szereted, de hosszú távon ez a jó megoldás. Kitartás és hamar túl leszel rajta. Ha tanácsra van szükséged nyugodtan írhatsz.

18F

2017. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!