Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mar teljes ketsegbe eses...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mar teljes ketsegbe eses kerulget. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Bocsanat ha zavaros lesz de elegge meg vannak kutyulva bennem az erzelmek. Na szoval tegnap elballagott az a fiu aki nagyon tetszik nekem haverilag kezelt de volt egypar ilyen szerelemre utalo huzasa. Az utobbi egy hetben sajnos nem igazan beszeltunk de ballagason peldaul ramkoszont es amugy o ballagott el a sulibol. Azt tudni kell rolam hogy en nem nagyon mutatom ki erzeseimet. Es ezert nagyon szerencsetlen is vagyok. Egyszeruen szegyellem en kezdeni a kapcsolatot hisz az meg illetlen bar a mai vilagban mar mindegy. Szoval szegyellem kimutatni az erzeseimet. Es nem nagyon merek lepni de az a gyereke aki elballagtott azt kivetelesen nagyon dr nagyon szerelmes voltam bele es meg vagyok is nem tudom h bizonyitvany osztason ott lesz de meg szeretnem latni es annyira de mar annyira hianyzik most es hibaztatom magam h mer nem leptem de tudom h a fiunak mas lamy tetszik de neki annal nincs eselye azt hiszem de ez az informacio nem biztos na szoval akkor mit tegyek ellegge fiatal is vagyok es a kamaszkor kezdetenel allok. Elegge felkavatja mindennapjaimat az a hianyerzet es h mennyire szeretem de mar jovore nem lathatom es egesz nyaron se. Ha valaki segit ezt az erzest elfelejteni vagy modszereket mond hogy verjem ki a fejembol a fiut bar nem szeretnem de muszaly kulonben megorulok . Tehat ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem!! Komorom:13l

2017. jún. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ajánlom a nyelvtan könyvet. Az elfogja terelni a figyelmed. :)
2017. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele ! Nem kell elfelejteni, mondanám hogy felejts el velem , de az illetlen is lenne, meg hozzám idős vagy :)
2017. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első! Ez hatalmas! :DDD

Nincs meg valami száma a fiúnak? Netes elérhetőség? Mert ott felvehetnéd vele a kapcsolatot. Ne hagyd elszalasztani ezt a lehetőséget....

2017. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!