Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kétségbe vagyok esve, sosem lesz normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, de még soha nem jártam senkivel. Mindenkinek körülöttem van párja, vagy el van alkalmi kapcsolatokkal, kivéve nekem. Nem vagyok tipikusan szép se nőies, önbizalmam sincs és nem vagyok az a nagy közösségi ember se. Próbálkoztam már interneten és bulikban is, de mindenki csak megfektetni akart, a távkapcsolat pedig nem megy, a sulimba is alig járnak fiúk. Hogyan ismerkedjek, min változtassak? félek hogy a fiatalságom szerelem nélkül fog elmúlni? :(

(nem kérek ismerkedős priviket)



2017. febr. 19. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek.

Amit én tettem a cél érdekében, hogy megnyertem egy ösztöndíjat fél évre külföldre.Ott tudom használni, és finomítani, csiszolni a nyelvtudásom, de bizonyosan nagyon sok új emberrel fogok megismerkedni, remélem lesz valami fiú aki érdekelni fog.

L

2017. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálni 16 éves vagy. Ne görcsölj már ezen ennyire, majd 36 évesen már aggódhatsz... de most még alig éltél mióta érdekelnek a fiúk? 14 éves korod óta? Na gondolj erre 2 év alatt nem jött össze? na és? 2 éve az semmi idő. fiatalság meg miért menne el? 30 éves korodig még fiatalnak számítasz. addig mé 14 év van. az 2hez mérten semmi :D
2017. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!