Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kidobtam, de lehet újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam, de lehet újra kezdeném hogy csináljam hogy ne legyen gáz?

Figyelt kérdés

Kidobtam a baratnőmet és azóta hiányzik, és én is neki azt várja hogy jobban értékeljem de igazából nem tudott és nem is adott annyit hogy jobban értékelni tudjam.


Nem akarok keresni mert akkor szerintem biztos hogy elküld meg akkor is ha újra akarja velem kezdeni igazából...tehát ilyenkor mit tanácsos tenni ?? Jobb bízni a véletlenre vagy van értelme küzdeni? Igazából nem működött a dolog nagyon éretlen volt hozzám képest, viszont néha azt érzem lehetne jobb is... de mivan ha mégsem nem akarok felesleges energiákat pazarolni.


2017. jún. 17. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre csak te tudod a választ. Ha megéri,küzdj érte,beszéljétek meg s folytassátok...

Ha viszont eddig se működött,s nem hiszed hogy ez változna akkor hagyd.

2017. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pptomi ***** válasza:

Azt mondod, hogy igazából nem működött a dolog, nem volt elég érett, nem sokra értékelted.

Ha valami nem működik, akkor azt nem kell erőltetni.

2017. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az jön le, hogy újra akarod kezdeni, a leírásból meg az hogy nem. Ha nem volt jó, éretlen, nem értékelted, mert nem adott annyit, és ha keresed úgyis elküld akkor itt nincs kérdés szerintem. Hagyd őt.
2017. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz rendben 🙂
2017. jún. 17. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Dobtad, mert nem működött, viszont rájöttél, hogy túlságosan megszoktad már a jelenlétét, és simán visszasírnád magad hozzá? Semmi büszkeséged sincs?
2017. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!