Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
Na hát mostanában nem nagyon volt időm találkozni sem vele meg a szexre sem igazán, mert a karrieremet kell építenem, és amúgy is csak annyi volt az egész hogy dugtunk amivel semmi baj nem volt, hanem a beszélgetések hiánya stb mivel nem volt rá időm..ő ezt képtelen volt felfogni mivel a szülei tartják el. És hát belőtt nekem egy olyant, hogy "furcsa érzésem van tegnap óta"..én azonnal mondtam neki ,hogy jó ne is folytasd nem kell ez ide nem most kezdtem ez azt az egészet légyszives hagyjuk egymást a pi**ába...erre nem tudott semmit reagálni igazából aztán ennyi volt a vége. Most szerintetek ő mit gondol?? Jól döntöttem? a csaj 18 én 22
2016. szept. 23. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó vagy, és ez nem ebből jött le hogy: "belőtt nekem egy olyant" hanem az egészből. Mintha a lány csak egy tárgy lett volna számodra.
2016. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
S*ggf*j vagy.A lány jól is járt azzal,hogy kidobtad.Majd talál magának egy sokkal normálisabb pasit.
2016. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!