Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk-Lányok! Ti mikor párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Ti mikor párt kerestek, szempont a 4-es feletti átlag? Számít hogy jó tanuló valaki?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem szempont. Nem az átlag alapján fogom eldönteni mennyire értelmes valaki.
2017. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem a bizonyítványába leszek szerelmes, ezért nem érdekel különösebben. :)

15/L

2017. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szempont. Azt magának csinálja,nem nekem :)

De azért tudjunk beszélgetni értelmes dolgokról is.

A lényeg,hogy szeresd és ő is téged és más lánnyal ne is foglalkozzon a fiú,persze ugyanez fordítva is. Na ez a szempont ;)

2017. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Az intelligencia nem függ szorosan össze a tanulmányi átlaggal, de némi köze van hozzá.

Pl. Egy 1-es - 2-es átlagú bizonyítvány nem fog egy értelmes embert takarni, kedves válaszolok. Már akinek fontos egy párkapcsolatban az értelem, mert egy egysejtűvel is lehet párt alkotni,csak nem mindegy,milyet.

2017. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
nálam 4,5 alatt nem is ember egyik sem.
2017. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A jó tanuló nagyobb részben szorgalmas. Nem fontos,hogy valakinek milyen az átlaga,nekem az sem baj,ha ahhoz is lusta,hogy a tolltartóját elővegye.

A bukás már bosszant,de az meg igénytelenség,ugyanis akibe szorult egy cseppnyi értelem,az összeszedi a 2-est,3-ast minimum.

Az fontos,hogy értelmes legyen a srác,de mint írtam,nem függ az átlagtól.

2017. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tanulmányi átlag nem érdekel (bukott diákkal viszont nem járnék, egy kettest mindenből össze lehet hozni középiskolában). Viszont fontos hogy értelmes legyen, komoly témákról is lehessen vele beszélgetni, legyen egy általános tájékozottsága, nagyon pozitív ha saját véleménye is van. Illetve legyen valamilyen jövőképe, hogy mivel szeretne foglalkozni a jövőben (nem kell feltétlen tudnia hogy pontosan mivel, de ne csak úgy "majd lesz valami" éljen a mának). 19/F
2017. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem barátom 9-10-be ilyen 2-3-as tanuló volt. Nem voltak jó jegyei. Aztán 11. év végére kicsit összeszedte magát. 12-ben már tanult rendesen és egy jó érettségivel sikerült bejutnia egyetemre. Mondta, hogy ő soha nem gondolta hogy oda fog járni, mert soha nem volt úgy okos.


Nem zavart az ilyen, de tetszett, hogy végül így összeszedte magát. Elmondása szerint én is ösztönöztem rá.

Szóval ez egyáltalán nem szempont, inkább az intelligencia, az életfelfogás, értelem stb..., viszont számomra vonzó tud lenni, ha valaki ilyen téren is okos.

2017. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lényeg nekem, hogy okos legyen.-es feletti átlagot elváragatok, de nem szükséges az sem. Nekem egy értelmes társ kell, akivel bármiről el lehet beszélgetni, ha elvont a téma akkor is.
2017. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!