Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit találjak ki itthon? Pls...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki itthon? Pls sü. Rgős lenne:$

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy nem tudom mit találjak ki itthon hogy szombaton ott tudjak aludni a barátomnál. Mivel itthon nem igazán szeretik ha vele vagyok így nem lenne célszerű elmondani na meg tudom hogy nem engednék meg. Azt sem tudom mondani hogy barátnőmnél alszok mivel ellentétes irányba lakik es ha azt mondom h ott lakik a bnőm ahol a barátommal szoktam találkozni abból egyből le vágják hogy mi a helyzet. Akkorát viszont tényleg nem akarok kamuzni hogy még az irány is ellentétes. Szval valami ötlet hogy mit mondjak? A kiosztásokat nem kérem mivel jól átgondoltam az egészet és csak egy jó ötlet kellene.

2017. jún. 20. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd aztán mikor lebuksz meg csodálkozol hogy végleg eltiltanak tőle...
2017. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. GOndolom, még az a korosztály vagy, akinek a saját ágyában a helye, nem barátjáében élvezve.
2017. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem csodálkozok mivel tudom h nem vagyok egy kisangyal.

És nem feküdnék le vele ahogy most egyesek gondolják.

2017. jún. 20. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Ha szerelmes vagy, ellent tudnál állni a pasidnak ha egy ágyba vagy vele?! Nem. (És mondhatod hogy nem...de a szituációtól függne.) Meg mennyire akarná Ő!
2017. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem csodálkozok mivel tudom h nem vagyok egy kisangyal."

Amíg ilyen lázadozó vagy, addig nem vagy érett egy kapcsolatra sem (tudom, te szentül hiszed,hogy az vagy,mert van kapcsolatod), nem még arra,hogy valaki mással aludj.

2017. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod a barátodnak hogy találkozzatok abban az utcában ahol a barátnőd lakik.És egy mellék utcán (ha van ilyen)elmentek hozzájuk.
2017. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Nem izgat annyira ez az eggyüttlét szóval bírnám.
2017. jún. 20. 11:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok lázadó. Nagyon nyugis vagyok. Ha hiszed ha nem eddig mindig minden szabályt betartottam itthon is. Vagyis szombaton volt először hogy csináltam valamit viszont az sem olyan. Szóval ne mondj semmi olyat h nem vagyok érett és mást sem mert nem ismersz. Ergo én sem mondok rólad semmit meg nem is mondtam.
2017. jún. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!