Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én képzelem vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én képzelem vagy tényleg nem szeret már?

Figyelt kérdés
Több mint 1 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején voltak elég nagy veszekedéseink, de mostanra ritkán fordulnak elő, de mégis azt érzem, hogy nem szeret már vagy ha szeret is nem eléggé. AZ utóbbi időben nem voltunk együtt csak hétvégeken, mert érettségiztem. De most már itthon vagyok és valahogy nem igényli, hogy menjek hozzá pedig azelőtt hívott magához. A másik dolog, hogy max. 2X szexelünk egy héten, vagyis általában 1X és akkor sem ő kezdeményez hanem én, de mondjuk ez azelőtt is így volt. Ennek az oka az is, hogy szeretné ha fogamzásgátlót szednék, de valahogy mindig közbejött valami és nem jutottam el orvoshoz... De a fő probléma, hogy talán Pestre mehet suliba és ott kellene laknia és még hétvégente sem járna haza. Én is megyek fősulira, de nem Pestre. És mikor mondtam neki, hogy milyen jó lesz járhatunk együtt vissza suliba, erre ő tiltakozott, hogy ő lehet haza se jár. Erre én, hogy akkor ő ezt hogy gondolja köztünk... Szóval most elkezd gyúrni, meg edzőterembe járni. Nekem ez nem is baj én támogatom eddig is mindenben támogattam csak olyan mintha készülne arra, hogy elhagyjon. Ilyen apró beszólások, meg ahogy viselkedik... Ha pedig ezekről akarok vele beszélni akkor mindjárt azzal jön hogy hagyjam abba ő már ezt únja... Szóval tanácstalan vagyok...

2017. jún. 20. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele megont beszélni, és ha megint le akar koptatni, akkor mondd el neki, hogy ha nem hallgat meg, akkor elhagyod, ha ezt is leszarja, akkor szerintem hagyjad, ha nem, akkor mondd el neki ugyanezt, amit ide leírtál, hogy aggódsz a kapcsolatotok miatt stb. stb.


Hajrá

2017. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!