Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti minden találkozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minden találkozás előtt szőrtelenítitek a labatokat/kezeteket? Fiúk, szerintetek hogy kéne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor nyár van és kb minden nap találkoztok a barátotokkal és mondjuk másnapra már nem olyan sima a lábatok/kezetek


Fiuk, ti hogy vagytok ezzel?

Zavar titeket, ha mondjuk a lánynak másnap már nem olyan sima a lába?


Kort és nemet is írjatok legyszi:)



2017. jún. 21. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én hetente csak kétszer szőrtelenítem a lábam. A kezemet nem szoktam mert csak szőrösebb lenne. 18/L
2017. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hetente bőven elég szerintem, habár én nem két-három hetente szoktam. De ez emberfüggő, mert pl. én szőke vagyok, és a lábamon ha már rég borotváltam is, akkor se látszik kb. semmi, barátnőmnek barna haja van, és neki már pár nappal utána észrevehető. Epilálni szoktad, vagy borotválni? Epilálóval tovább tart a simaság, és fájni is csak egy kicsit fáj, egyáltalán nem vészes. 16/L
2017. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Borotválni szoktam

Amúgy nem is az, hogy látszik mondjuk 2. Nap, de ha vegig húzza a kezét a lábamon, akkor azért lehet érezni, hogy már kezd nőni/nem olyan sima 😃

2017. jún. 21. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Csajok, ne izguljatok már ezen! :)


Hetente 1x, vagy max 2x elég lábat, kezet borotválni. Mi is tudjuk, hogy borotválás után másnapra kezd borostás lenni, és ez egyáltalán nem zavaró, amíg nem hosszú a szőr. Attól még imádjuk simogatni a lábikóitokat! :)

2017. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel milyen a lábad, sok lánnyal volt már dolgom, de eggyiknél sem emlékszek, borotválta e a lábát vagy sem. Majd ha úgy nézel ki mint Himalájában a Jeti, akkor csinálhatod, addig felesleges.


17/F

2017. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én lány vagyok és eléggé szőrös típus. Igen, régebben minden tali előtt leborotválkoztam, de mondta a barátom, hogy,nem kell, őt nem zavarja,azóta ritkábban szoktam, már nem zavar, ha picit látszik, hogy borostás
2017. jún. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kart felesleges, szép az úgy.

A lábat időnként nem árt.

F

2017. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!