Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fontos! Szerintetek egy fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Szerintetek egy fél éves kapcsolatban az úgynevezett "szünet" meddig tartson? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fél év telt el,szinte mindennap találkoztunk,de mostanra kicsit megcsömörlöttünk egymástól,megszaporodtak a nézeteltérések,és a veszekedések köztünk.

Mivel még mindketten kezdők vagyunk párkapcsolatok tekintetében,szerintetek az első szünet milyen hosszú legyen?Kicsit tartok attól hogyha túl rövid akkor folytatódik minden vita,viszont a túl hosszú,akkor meg eltávolodunk egymástól,esetlegesen megcsaláshoz vezet.Egy szónak is száz a vége,szerintetek mebnyi idő kihagyás az ideális?

18F



2017. jún. 21. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ahogy érzitek,egyénfüggö.
2017. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szünet kérése egy finomabb formája a szakításnak. Mert ennek az lesz a vége.

Kár is hitegetnetek magatokat, ha "szünetet" tartotok, akkor inkább zárd le magadban.

Nem kizárt, hogy van egy harmadik, akivel egyikőtök próbát tenne, de nem biztos magában, inkább "szünetet kér".


Így születnek a "bonyolult kapcsolatok". Ne menj bele. Vagy együtt vagy külön, nincs köztes állapot.


Aztán talán a többiek is leírják a véleményüket, és válogathatsz az alternatívák közül...

2017. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké,de épp azért tettem fel a kérdést,mert én nem tudom,szeretném ha a lány azt érezné hogy"de jó hogy újra itt vagy" és nem azt hogy "már megint itt vagy?..."Már egy napja nem beszéltünk.és akkor újra a kérdés,mennyi SZERINTETEK az ideális idő(napokban,vagy hetekben)egy hónapot nem hagynék ki semmiképp.
2017. jún. 21. 10:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném hogy nem "átlagos" pár vagyunk,ez főleg a magány rendszeres igényében is tettenérhető.Ez egy fajta visszavonulás,személyiség kérdés,és nem kapcsolat romlás.
2017. jún. 21. 10:51
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez pedig a kifogások keresése.

Sajnálom :\

2017. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kifogás keresése,magányos farkad típusok vagyunk mindketten,befelefordulóbbak inkább,és fonros számunkra a magány,ez már a kapcsolat bimbózó elején is meg volt beszélve,talán a túl sok együttlét okozta ezt a megcsömörülést,mert pl a távkapcsisok is mindig mondják hogy" de isteni vlt egy hét után újra találkozni,sokkal jobban összehoz a távollét" ez a lényege az általunk elkezdett szünetnek is,és ebből fakad a megválaszolatlan kérdés hogy mennyi az ideális(az válaszoljon akinel már volt hasonló helyzete)
2017. jún. 21. 10:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én két esetben próbálkoztam szünettel frissíteni a párkapcsolatomat, mindkét alkalommal rövid időn belül szakítottunk is. Persze, ha nem találkoztok annyiszor és szerveztek más programokat is, akár egyedül, akár barátokkal, az hasznos lehet, nem kell sülve-főve együtt lenni. De a szünet inkább olyan, hogy megadom az x-edik esélyt, hátha javul valami, de fél lábbal már kint vagyok a kapcsolatból.

28/N

2017. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem volt már ilyen szünetkèrős a jelenlegi párkapcsolatomban.

Nekünk 1 hèt volt.Jó,az is benne van a pakliban,hogy mi távkapcsolatban vagyunk,de azután az 1 hèt után mèg jobb is lett,mint azelőtt.

2017. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szünetet tartottunk, az már csak ilyen vergődés volt.


Az már régen rossz, ha valaki szünetet akar.

2017. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz belátni és elfogadni, főleg első alkalommal, de egy jó párkapcsolatban nem csömörlik meg az ember a másiktól, és nem veszekszik sokat. Pont. Tökmindegy, hogy milyen típusú emberek vagytok, és mennyire érzitek magatokat különlegesnek. Nem számít. Ha sokat veszekedtek, akkor a kapcsolatot le kell zárni, és tovább kell lépni.


Persze úgysem fogjátok megtenni, tartotok egy 1-2 hetes szünetet, aztán minden folytatódik úgy, ahogy eddig, és vergődtök még fél évet tök feleslegesen, ahelyett hogy hozzátok illő párt keresnétek. Mindenki azt hiszi, hogy ő olyan különleges, meg hogy az ő helyzete speciális... a nagy frászt.

2017. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!