Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okokkal van egy hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokkal van egy hosszabb kapcsolatban "kisebb-nagyobb megszakítás"? Nálad volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában már 2 ismerősömtől hallom, hogy régebb óta vannak együtt, de kisebb nagyobb szünet volt közben. (Huszon évesekről van szó)


Ez milyen okokból van? Szimplán képbe jött más és amiatt / mással akart lenni egy időben az egyik?

Vagy más okok is vannak a szünetelés/szakításra?

(Én is hosszú kapcsolatban vagyok, de sosem szakítottam, érdekel. :) )



2017. márc. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
emberfüggő. Talán még maguk se tudják mit akarnak a másiktól...
2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt, lassan két éve tart... ö továbbra is szünetel, én azota együtt élek egy ffival.
2017. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D mit jelent az, hogy "ö továbbra is szünetel,"? Miközben te már mással élsz együtt? (Gondolom meguntad a szünetet, és nálad már lezárva a téma)


A kérdésem inkább, hogy (gondolom ő szünetelt): miért kért ő pl. szünetet?

Tényleg érdekelnének ezek az okok, mikor nem tudja valaki eldönteni, mit akar. :)

2017. márc. 29. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem direktbe megbeszélt szünet volt, hanem X ok miatt szakítás, aztán kibékültünk (ahányszor az exem 5 év leforgása alatt én visszafogadtam... utána 5 évig nem volt szakítás, mert született egy gyerekünk. Mikor ő 3 éves volt, én hagytam ott az exem.)


Egy másik kapcsolatomban is volt egy kihagyás. Hülyére vett valamiben, amit nem viselek el, és kidobtam.

3-4 hónap után kezdtük újra, utána volt megint 1 hét szünet, aztán végső soron újra én szakítottam (akkor sem azért, mert nem szerettem, de ez hosszú.)

2017. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó!
2017. ápr. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!