Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak velem fordult elo, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem fordult elo, hogy lanykent friendzonoltak? Ennyire eselytelen vagyok, vagy massal is tortent mar? Es ha szerelmes vagyok, de a fiunak baratnoje van, es en csak "barat" vagyok, vajon lehet meg azert valami?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha barátként tekint csak rád, és van barátnője, nem hiszem. 😯
2017. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor esélyem sincs, hogy miattam szakítson a barátnőjével, igaz? :/// Pedig nagyon szerelmes vagyok belé :((
2017. jún. 23. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Várj. Ne csinálj butaságot. A dolgok változhatnak, de szabad túlerőltetni őket.


Vagy ha tényleg eljutottál oda, hogy ezt nagyon nem bírod tovább csinálni, akkor meg mondd a srácnak, hogy ez neked nem megy és a továbbiakban nem akarod őt látni. És ha nem beszéltek, nem látod, akkor talán könnyebb dolgod lesz mást választani.

2017. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is friendzonoltak. Nem haltam bele, mert volt annyi eszem, hogy ne igyak előre a medve bőrére.:)

Ha nekem jogom van kiválasztani, hogy egy sráccal el tudnék-e képzelni bármi komolyabbat, akkor a srácnak is joga van ugyanehhez. Ennyi, no offense, ez van, ezt kell szeretni.


Ha meg barátnője is van... Szerintem tegyél le róla. Egyrészt mert egy másik ember kapcsolatába beletúrni igencsak köcsögség, másrészt pedig ha érted otthagyja a barátnőjét, akkor később veled is simán megteszi ugyanezt.


16/L

2017. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!