Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiatal lány, egy kicsivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal lány, egy kicsivel idősebb férfival? (többi lent) Kemény történet az enyém!

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, van élettársam és egy kisfiam!

Tegnap buli volt, a élettársam is ott volt, 3 vagy talán 4 csaj is rámmászott és velük táncoltak, az aszony teljesen kiakadt! A csajok a seg..ük.et teljesen a f@rkamhoz nyomták!

Aztán miután 3-szór kiakadt haza mentünk!


Nem ez a lényeg!



Van még egy csaj aki 14 éves, ő igazán tetszik nekem! Egész nap rágondolok! Nehezen adja magát!


Most biztosan azt gondoljátok rólam, hogy egy szemét s.... ember vagyok meg minden!


De az élettársam elhanyagol, ráadásul hirtelen haragú! Ok nélkül megtámad! Csak a mai nap: elmegyek veszek 5 popsitörölt a gyerekenek, erre haza jövök, és elkezd kiabálni hogy miért az olcsóbbat vettem meg, ami így is 400-500 forintba került /db! És utána az egyiket kidobta az ablakon, és ez semmi, elkezdett ütni meg minden, és meg is taposott! És azt mondta hogy ő ilyet nem használ! Pedig több fajtát vettem! És tök elszomorított!

És hát ilyen dolgok végett, elkezd ütni! És már egy kicsit elegem van ebből!



Vissza térve erre a csajra, nem könnyen adja magát, nem is a sex végett megyek hozzá, igazából csak 6 szór találkoztam vele, még nem is járunk meg semmi, csak beszélgettűnk, és hát nem volt semmi csak annyi hogy ha sétálunk akkor fogom a kezét! ... (meg még volt pár dolog de nem írom le, mert tuti mégjobban elkezdenétek majd oltani!)


Na szóval, szerintetek mit csináljak, folytassam a csajjal vagy ne? Tök romantikus helyekre megyünk, mint a filmekben!!!


2014. szept. 14. 20:45
 1/9 RRR ***** válasza:
53%
varjú dombi mesék!
2014. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell korán szaporodni. Gondolj a párodra is, ha a kislánnyal akarsz lenne, akkor vállald a következményeket, és szakíts gyermeked anyjával!
2014. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát gratulálok,szerencsétlen fiú...
2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Te mi a francért szaporodsz ember?!
2014. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Say My Name ***** válasza:
100%
22 éves vagy de a helyesírásod, értelmi szinted a remek párválasztás, az a tény, hogy ennyi idősen van egy kölyköd és közben 14 éves csajokkal kavarsz azt mutatja számomra, hogy te sem idén nyáron barnultál le...
2014. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem fog segíteni, ha naponta kiírsz ide egy kérdést.
2014. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a fiam az első!!


most nem írok a csajnak! Arra várok hogy ő keressen, ha nem keres akkor hagyom az egészet!


ennyi!


Nem vagyok barna, és a faji megjegyzéseket hagyjuk ki! Köszi!

2014. szept. 14. 21:26
 8/9 anonim válasza:
Mi az istenért teszel a kijelentő mondatok után felkiáltójelet? Te retardált...
2015. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a csaj fiatalkorú
2017. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!