Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlságosan kötődöm a barátnőmhöz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan kötődöm a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Fura lesz kicsit. 17/F

Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel és olyan érzelmi kötődés alakult ki köztünk amit nem gondoltunk volna. Már attól szomorúak vagyunk egész nap ha nem látjuk egymást. Suliban sokszor látjuk egymást, talán ezért, a lényeg hogy depresszív hangulatom lehet ha nem láthatom. Mással nem érzem jól magam ( barátokra gondolok ). Szerintetek ez elmulik ? Vagy mit tegyünk hogy e így legyen ?



2017. júl. 2. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy szerelmes vagy! Idővel majd csitulnak ezek az érzések (nem mondom, hogy már nem leszel szerelmes) csak szerintem most pl. a suli nem nagyon érdekel. Majd ha azt tanulod amit szeretnél vagy felelős leszel valamiért a munkahelyeden nem fogsz ráérni ezen agyalni. Annó én is majd belehaltam annyira hiányzott a barátom, rossz volt elválni, nem éreztem jól magam senkivel sem, nem tudtam odafigyelni mit mondanak mások. Majd egyetemre mentem, lett munkahelyem, összehazasodtunk, gyerekünk született. A férjem 12 órában dolgozik minden hétköznap, nagyon szeretem, az évek alatt még erősebb lett a kapocs, hiányzik is, de nem érek rá ezen agyalni :D
2017. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem pluszban nem vagytok még osztálytarsak is!

Arra vigyázzatok, hogy ez hamar visszájára is fordulhat. Kiéghet a kapcsolat.

2017. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a jó nem?
2017. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást. Úgy néz ki tényleg magyon szerelmes vagyok. Nagyon bejön
2017. júl. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!