Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlságosan kötődök a barátnőmhöz?

Túlságosan kötődök a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Sokáig nem is voltunk jóban, de most már legjobb barátnőm. Teljesen megbízok benne. Egyetlen ember, aki fel tud vidítani, ha szomorú vagyok. Viszont szinte állandóan a közelében vagyok, mert nélküle sehova sem merek menni, és már akkor sem a legjobb a kedvem, ha egy napig nem látom. Amikor rossz kedvem van, vagy nyugtalan vagyok, mindig hozzá fordulok, és már attól jobb kedvem lesz, ha megölel. Túlságosan kötődnék hozzá? Vagy lehet azért, mert anyámmal rossz a kapcsolatom?

14/L



2014. nov. 28. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szeretethiány és kötődés.Lehet,hogy azért mert anyuddal rossz a kapcsolatod,bnőd meg melletted áll,megbíztok egymásban.Szeret.


Nekem anyummal nagyon jó a viszonyom,de legjobb barátnőmhöz annyira kötődök,hogy nélküle nem szívesen megyek sehová.Persze muszáj.De ha külön bulizunk vagy ilyesmi,hiányzik és nem is tudom magam annyira jól érezni :/ De szeretnék vele lenni sokszor.Csak mivel külön él,párja van,1 órányira lakik.Elég nehéz.


Viszont kb fél éve,napi 24be szinte együtt voltunk :D

Aztán amikor elköltözött kevesebbet taliztunk..nagyon rossz volt..háát aztán bele törődtem,megszoktam,hogy heti 7 nap helyett csak heti 2x-3x találkozunk.

2014. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!