Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan, hogy tetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy tetszett a testvéretek pasija?

Figyelt kérdés
tehát tetszett-e már valakinek a nővéretek vagy húgotok barátja? hogyan győztétek le, vagy mit tettetek ellene? egyáltalán nagy bűn ez?

2017. júl. 4. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

olyan volt, hogy külsőre bejött a nővérem barátja, de mivel a nővérem barátja volt, ezért automatikusan tabu. ahhoz, hogy egy tetszésből komolyabb érzelmek legyenek, kell az egyén is, mert a kezdeti időszakban még fejben dől el. ha eleve eldöntöd, hogy nem hagyod, hogy ez a vonzalom nagyobb teret kapjon az életedben, mert úgyse lehet jövője, akkor nem fog. akkor kezdődnek a "gondok", ha az ember minél többet mereng valakin.. akkor alakulnak ki az érzelmek.

és bűnnek nem bűn addig, amíg nem akarsz tényleg összejönni vele, valamint nem teszel lépéseket az ügy érdekében. még barátnő pasiját is elég undorító elvenni, nemhogy testvérét:D

2017. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Marczy2 válasza:

Ha érdekel én voltam már a srác helyében. Barátom szilveszterén voltunk és a nővére is ott volt. Előtte csak a huga fogott meg, de pár óra alatt elfelejtettem, mert a nővére kellett. Majd együtt voltunk egy darabig, de nagyon nem akarta a huga. Így nagyon bekavert, mert tudta, hogy van nálam esélye.

A vége, hogy egyikkel sem maradtam együtt.

Ha szereted a testvéred akkor keressél mást. Segíthetek neked:)

2017. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!