Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet megcsal a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég vagyunk együtt, 2 hete. Már azelőtt is az volt, mielőtt összejöttünk, hogy mindenféle csaj irogat a képei alá, ott nyáladzanak, ő meg szinte élvezi. Most is ugyanúgy csinálják amikor látják, hogy kapcsolatban van. Meg valamelyik nap barátom le akart velem feküdni és én még nem akartam, ő meg kiröhögött, mert az előző barátnőjével már első nap csinálták, ahogy összejöttek. Meg amikor együtt vagyunk is folyamatosan jönnek üzenetei, mindig válaszol, ami nem lenne baj, de kb fél órákat beszél velük, hozzám meg nem szól. Sokszor láttam is hogy más lányok képei alá ő is irogat hogy mennyire szépek.

Valahogy már sokszor felmerült, hogy mi van ha megcsal, mert valójában nem tudom, mit csinál, ha nem velem van. Én is szoktam fiúkkal beszélni, de nem jönnék össze semelyikkel sem amig barátommal együtt vagyunk.

Egyszerűen csak kb minden csaj utána lohol és kicsit rossz érzésem van..


(Mind a ketten 16 évesek vagyunk)


2017. júl. 5. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Neki csak arra ... Kellesz
2017. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvastad Leiner Laurátol a Babelt?xddd...Szasza,Abdul..

na mindegy xd.Figyu.A srac uber eretlen.De nagyon Ha eleged lesz lepj le.Amugy kerdezd meg hogy ezt miert csinalja.Meg mondd meg hogy ez igy neked baromira rosszul esik.

hajra

2017. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A srác egyértelműen csak d*gni akar. Szakíts vele minél előbb, a saját érdekedben!
2017. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A "barátod" magas ívben szarik rád. Az érzéseidre meg pláne! Nő vagy? Hát akkor emeld már meg az állad, és viszontnemlátásra! Nem szereted magad? Mert ő téged nem. Ne is ámítsd magad. Ha hagyod, h így megalázzon, szerinted mi jön ezután? Legyen már benned büszkeség! Ne is beszélj meg vele semmit, úgyse érdekli. Csak csukd be magad után az ajtót. Hiába esküdözne, hogy nem így lesz, csak altatás lenne. Ez egy önző bunkó. Te pedig ne legyél buta "szőke". Legyen már tartásod, önbecsülésed! Lépj le és vissza se nézz.
2017. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!