Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom neha el bizonytalano...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom neha el bizonytalanodik abban h szeret-e. Miert?

Figyelt kérdés

Tegnap nem akarta h atmenjek hozza, meg is ertettem. A barataival szerette volna tolteni az estet. Berugott, jolerezte magat. Kozben en is elmentem szorakozni a baratnommel es egy cseppet sem feltett. Megkerdeztem tole h szerete vagy miert nem feltett is egy picit erre a valasz az volt h leszarom...Masnap reggel ugy volt megbeszelve, hogy megyek hozza. Mikor fel keltem az fogadott h o mar nem tudja mit akar, es h nemtudja h szeret-e. Megneztem a telojat hajnali 3kor hivott valakit, azt allitja h egy rendezveny szervezot (na de hajnalban?) Nagyon nehez most nekem, nem tudom mit tegyek.

(Masfel eve vagyunk egyutt.)

17/L



#szakítás #elveszitem. Megcsal
2017. jún. 17. 11:11
 1/8 anonim válasza:
70%
Azért bizonytalanodik el mert mindketten taknyos tinik vagyok. Amiben nincs semmi szégyellni való, nyugodtan kiírhatod a kérésed a TINI kategóriába is!!
2017. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
" valasz az volt h leszarom.." - ezek nem a szerelem szavai.
2017. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 ha jól nézem a kérdés jó kategóriában van.

#2 igen ez így van

Kérdező: milyen volt a kapcsolatotok azalatt az 1 és fél év alatt? Mindig ilyen passzív volt irántad? Nem lehet hogy megunta a dolgot?

2017. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretünk valakit akkor nem bizonytalanodunk el benne , hogy szeretjük e :D

Szakítani akar. Van aki így kezd el viselkedni szakítás előtt valamiért.

2017. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig minden rendben volt a kapcsolatunkkal.

Nem tudom komolyan,hogy o mit akar ugyan is ma mar azt mondta h szeret..csak rosszul kelt

2017. jún. 17. 14:03
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
#3 eredetileg a felnőttben volt.
2017. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha velem így beszélne a párom, csak úgy repülne jó messzire
2017. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyértelmű. A pasid becsajozott, vagy szerelmes. Másba. Esetleg amikor "újra szeret", akkor elbizonytalanodott a másik nő érzéseiben, vagy csalódott benne.

Mi az, hogy "leszarom"? Elgondolkodtál ezen? ☺ Nem csak bal lábbal kelt. Csak te akarod mentegetni, mert már érzed a nyilvánvalót. Ha mégsincs nője (ami a reakcióiból ítélve tuti van), szeretni már akkor sem szeret téged. Lányok! Hol van a tartásotok?? Nincs gyerek, házasság, akkor miért nem lépsz? Ne válaszd önkényesen a rosszat, ha nincs ami meggátolna abban, hogy 3x meggondold, h lelécelj-e. Menj és vissza se nézz.

2017. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!