Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem megcsal a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a barátom, hogyan derítsem ezt ki?

Figyelt kérdés
Barátommal egy hónapja vagyok együtt,de én nagyon szeretem. Előző kapcsolataimból vannak rossz tapasztalataim,és sajnos most is ezt érzem nála. Egyik nap előttem fogdosott egy lányt amin eléggé összevesztünk de megbeszéltük viszont azóta olyan érzésem van hogy csal azzal a lánnyal. Ő állítja hogy nagyon szeret és megbánta ami volt és nem csalna meg vele de valahogy nem tudom elhinni. Segítsetek kérlek! 15L
2017. jún. 10. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja vagytok egyutt es mar mas lanyt fogdos...raadasul annyira nem tisztel hogy elotted teszi...ez iszonyat megalazo.

Ha jot akarsz magadnak ez a pasi kuka.

2017. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen mégis hány előző kapcsolatod volt?!
2017. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha fáj, hogy mennyi buta lány van. Most nem sértegetni akarlak, ne értsd félre. Csak egyszerűen nem bírom felfogni, hogy mi játszódhatott le olyankor a fejedben, amikor az első pillanatban, ahogy letapizta azt a csajt, nem mentél oda, és szakítottál vele. Miért nincs semmi tartása manapság a korombeli lányoknak? Könyörgöm, legyen már egy kis önbecsülésed...egy ilyen srác nem érdemel normális barátnőt.
2017. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ebben a korban ilyenek a fiúk aki meg nem az tanul hogy később normális kapcsolata legyen egy értelmes lánnyal, neked a selejt fog jutni mindig ha nem fejlődsz tovább és leállsz a pasizásnál
2017. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fenyegesd meg a csajtxd
2017. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!