Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugy erzem, hogy mas a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulio^^ kérdése:

Ugy erzem, hogy mas a baratnom, mintha nem szeretne annyira. Es unalmas vele minden szinte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

En 16 vagyok a baratnom 14.

Lassan 2 honapja vagyunk egyutt de a baratnomet unalmasnak erzem

Par napja olyan furcsa az egesz kapcsolat..

Rossz erzes az egesz,furcsa mar 2 napja,kedvetlen.

Mondtam neki h unalmasak vagyunk es azt mondta h ne beszeljunk akkor,ez eleg rosszul esett nekem mert en szeretnek beszepni vele,de mintha ki hidegult volna o ebbol a kapcsolatbol..

Holnap is itt alszik,lett volna egy buli de elmarad es felek hogy megint unalmas lesz ez az egesz..

Segitsetek kerlek rossz ez az egesz igy..

Mondanam ,hogy szakitok vele de egyszeruen hozzam nott es nem birnam ki nelkule..

Valaszokat elore is koszonom!

16/F



2017. júl. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szeret téged.


Amúgy persze, hogy unalmassá válik, ha egyikőtök sem akarja a másikat,. mégis együtt alusztok, 2 hónap után. Csak gratulálni tudok, a szüleiteknek duplán. Mondjuk ha ilyen a hozzáállása anyádéknak, hogy engedik ennyi idő után, akkor komoly kapcsolatra ne számíts, mert akivel lehetne komolyat, az 14 évesen nem fog veled aludni, mert örökre eltiltanának tőle a szülei...

2017. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs anyam.

Ezzel tisztaba vagyok.

En szeretem ot,es en jobban is bujok hozza fiu letemre mint o hozzam..

Mindig azt mondja,hogy nincs olyan,hogy nem szeret mert igen,de nem ertem mitol lehet ez.

Tul gyorsan csinaltunk mindent ebben a kapcsolatban es ilyen gyorsan sosem ment semmi senkivel

Fogalmam sincsen hogy mi lehet

2017. júl. 14. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a dolgok túl gyorsan mennek sokkolóak lehetnek ilyen fiatalon.
2017. júl. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!